SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wanda Żółcińska naczelną „Computerworld”, odchodzą Tomasz Bitner i Szymon Augustyniak

Z początkiem czerwca Wanda Żółcińska objęła funkcję redaktor naczelnej magazynu „Computerworld” i stanowisko dyrektor ds. treści B2B w wydającej pismo firmie IDG Poland. Z wydawcą żegnają się natomiast Tomasz Bitner i Szymon Augustyniak.

Wanda ŻółcińskaArticle

Wanda Żółcińska będzie odpowiadać za redakcję biznesową IDG Poland, a także za strategię symbiozy pism „Computerworld” i „CIO Magazyn Dyrektorów IT”. Będzie też nadzorować serwis internetowy Computerworld.pl, odpowiadając za wprowadzanie nowych formatów, a także wsparcie merytoryczne projektów konferencyjnych, badawczych i customowych.

Poprzednio redaktorem naczelny w „Computerworld” był Tomasz Bitner, a w „CIO Magazyn Dyrektorów IT” Szymon Augustyniak. Obaj po kilkunastu latach pracy żegnają się z IDG Poland.

Wanda Żółcińska ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy dziennikarza i redaktora publikacji prasowych, książkowych i internetowych. W IDG Poland pracowała w latach 2000-2013 jako dziennikarka magazynów „CIO”, „CEO” i „CFO”. Była też community managerem w CIONET Polska i project managerem w Infotarget.

Jest autorką tekstów, analiz, badań i materiałów wideo, których osią tematyczną było przede wszystkim wykorzystanie IT w biznesie, rola dyrektorów informatyki oraz rynek ICT w Polsce i na świecie. Przygotowywała od strony programowej i prowadziła liczne konferencje, kameralne spotkania branżowe, moderowała debaty

W roku rozliczeniowym od października 2017 do września 2018 roku IDG Poland zanotował spadek wpływów o 9,1 proc. do 7,45 mln zł oraz 1,58 mln zł straty netto (wobec 1,52 mln zł straty rok wcześniej).

Dołącz do dyskusji: Wanda Żółcińska naczelną „Computerworld”, odchodzą Tomasz Bitner i Szymon Augustyniak

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Oto
To ile tam zostało osób, trzy? Ktokolwiek jeszcze jest na etacie?
odpowiedź