SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

4,5 mln zł do wzięcia w przetargu reklamowym władz Warszawy

Władze Warszawy szukają w przetargu firma, która zajmie się prowadzeniem kampanii na miejskich autobusach - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Budżet do obsługi to 4,5 mln zł.

Przetarg dotyczy prowadzenia kampanii informacyjnych z wykorzystaniem nośników reklamowych (naklejek) na autobusach komunikacji miejskiej w Warszawie, w formacie Fullback (cała powierzchnia na tylnej części autobusu).

Wybrana w nim firma będzie pracować dla władz stolicy do 30 listopada 2025 roku, a budżet, którym się zajmie wynosi blisko 3,66 mln zł netto, czyli 4,5 mln zł.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

W przetargu mogą brać udział firmy, które w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, zrealizowały lub realizują co najmniej 3 kampanie informacyjne na nośnikach umieszczonych na pojazdach komunikacji miejskiej, każda o wartości co najmniej 75 tys. zł oraz wykażą, że dysponują lub będą dysponować co najmniej jedną osobą, która będzie uczestniczyć w wykonaniu zamówienia w charakterze specjalisty ds. sprzedaży powierzchni reklamowych, posiadającą co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w pracy w specjalistycznej firmie zajmującej się m.in. zakupem/sprzedażą powierzchni reklamowej.

Oferty będzie można składać do 6 marca br.
 

Dołącz do dyskusji: 4,5 mln zł do wzięcia w przetargu reklamowym władz Warszawy

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Fli
Po co ten przetarg i tak wiadomo że wygra Agora
odpowiedź
User
Helmut Klopp
Po co ten przetarg i tak wiadomo że wygra Agora


A po co Kancelarii Premiera przetargi, jak wiadomo, że wygra Sigma Pìs.
odpowiedź