SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wdrożenie Super Media dla BPH PBK

Super Media Sp. z o.o. zakończyła prace nad kolejnym wdrożeniem autorskiego systemu do zarządzania treścią Content Manager 2.0. Nowe wdrożenie zostało przeprowadzone w serwisie internetowym Banku Przemysłowo-Handlowego PBK SA (www.bphpbk.pl). Całość przeprowadzonych prac obejmowała stworzenie nowego serwisu o jednakowej zawartości jak to miało miejsce w dotychczasowym serwisie, dostosowanie serwisu do technologii Content Manager 2.0, jak również przeniesienie istniejących mechanizmów do nowego serwisu.

Praca specjalistów Super Media Sp. z o.o. zaowocowała uzyskaniem przez pracowników BPH PBK dostępu do wygodnego narzędzia zarządzania serwisem i wszystkimi jego mechanizmami, ułatwiając i przyspieszając prace przy jego obsłudze.

Na mocy umowy zawartej przez obydwie firmy, Super Media służy BPH PBK wsparciem przy realizacji działań wychodzących poza możliwości systemów zarządzania treścią.

Content Manager 2.0 jest autorskim narzędziem Super Media do zarządzania serwisami internetowymi. Oprócz witryny BPH PBK stworzone w tej technologii są m.in. serwisy internetowe Głównego Urzędu Ceł (www.guc.gov.pl), Cadena S.A. (www.cadena.pl), Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza (www.dabrowa-gornicza.pl), Konfederacji Pracodawców Polskich (www.kpp.org.pl) a w chwili obecnej trwają prace nad projektami m.in. dla Orbis Casino Sp. z o.o., Murator EXPO Sp. z o.o. oraz CK ZETO S.A.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wdrożenie Super Media dla BPH PBK

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl