SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wersow współpracuje z kolejną agencją marketingową, pozostaje w Ekipie

Influencerka Wersonika Sowa, znana jako Wersow, zaczęła współpracę z agencją DB4 Management. Zapewnia, że nadal współpracuje też ze spółką zależną giełdowej Ekipa Holding.

Wersow (screen: YouTube/WERSOW) Article

Informację o tym, że Wersow podjęła współpracę z inną agencją marketingową, podał na Twitterze Revo. - Zakładam, że w jej przypadku przychody ze współpracy nie były marginalne. Ten wątek strasznie miesza w ekipowej dramie - skomentował.

Wersow odniosła się do tego wpisu. - Nadal pozostaje w Ekipa Management, współpraca z DB4 jest we wspólnym porozumieniu i nasze relacje się nie zmieniają - napisała.

Klientami DB4 Management są m.in. influencerki Maffashio i Littlemooonster96, aktorzy Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Barbara Kurdej-Szatan i Patryk Cebulski oraz prezenterki Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka.

Wersow z Ekipą i Frizem

Wersow jest jednym z najpopularniejszych twórców działających w ramach Ekipy. Jej profil instagramowy ma 3 mln obserwującycy, a kanał youtube’owy - 2,3 mln subskrybentów.

Latem ub.r. Sylwester Wardęga ujawnił, że Wersow przez dwa lata bez odpowiedniej licencji korzystała z logo z sową stworzonego przez francuskiego artysty. Zrezygnowała z tego na początku br., kiedy Wardęga wytknął jej, że skopiowała choreografię ze zdjęć zagranicznej influencerki. Influencerka tłumaczyła, że nie wiedziała, że trzeba wykupić licencję do takiej grafiki, mimo że studiowała prawo.

Prywatnie Wersow jest związana z Karolem Wiśniewskim, znanym lepiej jako Friz - głównym twórcą i największym akcjonariuszem Ekipy, o czym oboje informowali wiele razy na swoich profilach społecznościowych.

 

Pod koniec września Ekipa Holding poinformowała, że szóstka związanych z nią twórców: Maria Ryskala (znana pod pseudonimem Marcysia), Marta Błoch (ps. Murcix), Mateusz Trąbka (ps. Tromba), Jakub Patecki (ps. Patec), Mateusz Krzyżanowski (Mini Majk) i Kamil Chwastek (Poczciwy Krzychu) złożyła wypowiedzenia umów z firmą i jej spółką zależną Ekipa Management.

- Nie uznajemy reprezentacji EKIPA Holding SA ani podmiotów powiązanych z tą spółką. Mimo podejmowanych prób polubownego rozwiązania spornych kwestii, napotkaliśmy na opór władz spółki. Wypowiedzenie umów, jest konsekwencją nie przyjęcia propozycji porozumienia, jaką złożyliśmy zarządowi spółki - uzasadnili twórcy we wspólnym oświadczeniu.

Za to Ekipa Holding podkreśliła, że po zweryfikowaniu złożonych dokumentów uznaje wypowiedzenia za „całkowicie bezskuteczne wobec braku istnienia podstaw prawnych oraz faktycznych do ich złożenia, mając na uwadze tak treść umów, jak i powszechnie obowiązujących przepisów prawa”.

Dołącz do dyskusji: Wersow współpracuje z kolejną agencją marketingową, pozostaje w Ekipie

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Zaor
Na gieldzie pikuja ladnie. Oby ta ekipa szybko sie zawinela i wszyscy o tym zapomnieli
8 0
odpowiedź
User
King
Nieładnie się starzeje i chyba przytyła :-(
4 1
odpowiedź
User
.
Nie piszcie tu o tym czymś bo wstyd...
1 0
odpowiedź