SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Widełki cenowe dla akcji Travelplanet ustalone

Przedział cenowy emisji akcji serii D oferowanych w publicznej ofercie został ustalony na 16,20-18 zł za jedną akcję.

Zapisy na akcje internetowego sprzedawcy usług turystycznych Travelplanet.pl odbędą się w dniach 27-30 czerwca i zostaną poprzedzone budowaniem księgi popytu w dniach 22-23 czerwca. Travelplanet.pl chce pozyskać z emisji 3-6 mln zł i jak najszybciej wprowadzić na GPW prawa do akcji serii D.

Oferta publiczna obejmuje 370.370 akcji serii D, oferowanych w jednej transzy dla wszystkich zainteresowanych inwestorów.

W przypadku redukcji na walory spółki, preferowani będą inwestorzy, którzy wezmą udział w book-buildingu (gdzie zadeklarują chęć zakupu co najmniej 10 akcji). Preferencje będą polegać na dwukrotnie wyższej alokacji walorów.

Oferującym akcje jest Internetowy Dom Maklerski SA.

Oferta publiczna dojdzie do skutku, jeśli inwestorzy obejmą co najmniej 154.320 akcji.

Tymczasem Travelplanet.pl S.A. uruchomiła na swoich stronach www dział z informacjami dla inwestorów, dostępny na stronie www.relacje.travelplanet.pl.
 
Serwis relacji inwestorskich zawiera m.in.: opis strategii rozwoju Travelplanet.pl, wyniki i prognozy finansowe oraz harmonogram spotkań z inwestorami Spółki.

Zainteresowani zakupem akcji Travelplanet.pl S.A. w publicznej ofercie, znajdą tam informację o terminach zapisów na akcje, programie partnerskim TravelCard - skierowanym do akcjonariuszy i klientów firmy oraz prospekt emisyjny Travelplanet.pl. Po debiucie na GPW, serwis relacji inwestorskich Travelplanet.pl SA zostanie poszerzony o bieżące i okresowe komunikaty Spółki oraz raporty i rekomendacje analityków.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Widełki cenowe dla akcji Travelplanet ustalone

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl