SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wiktoria Nestoruk naczelną Lamode.info, Paweł Makosz pokieruje Fashionbiznes.pl

Wiktoria Nestoruk ustąpiła ze stanowisko prowadzącej Fashionbiznes.pl i została redaktor naczelną Lamode.info. Z kolei Paweł Makosz, do tej pory redaktor biznesowy Fashionbiznes.pl, awansuje na stanowisko redaktora naczelnego serwisu. Zmiany mają związek z przejęciem przez spółkę Besim Fashion&Media udziałów w serwisach.

Wiktoria Nestoruk i Paweł Makosz (fot. materiały prasowe) Article

W związku z przejęciem przez spółkę Besim Fashion&Media - właściciela grupy Besim Fashion Media - udziałów w serwisach Fashionbiznes.pl , Miumag.pl i Lamode.info, nastąpiły zmiany w zespołach LaMode.info i FashionBiznes.pl.

Wiktoria Nestoruk ustąpiła ze stanowisko prowadzącej Fashionbiznes.pl i została redaktor naczelną Lamode.info. Z kolei Paweł Makosz, do tej pory redaktor biznesowy Fashionbiznes.pl, awansował na stanowisko redaktora naczelnego serwisu.

„Od lat jestem blisko związana z sektorem mody, sztuki i kultury. LaMode będzie internetowym pismem o modzie, skupionym wokół tematyki luksusowego stylu życia. Ostatnie miesiące były okresem intensywnej pracy nad nową strategią portalu i wdrażaniem zmian, dotyczących wyglądu strony, ale też samego contentu. Wierzę, że dzięki doświadczeniu, pasji i kreatywnemu spojrzeniu na branżę, stworzymy ekspercki portal o tematyce premium” - powiedziała cytowana w komunikacie Wiktoria Nestoruk.

Wiktoria Nestoruk przez ostatnie miesiące była związana z redakcja Fashionbiznes.pl, przez trzy lata pełniła też funkcję starszej specjalistki e-commerce w Avanti24.pl. Zajmowała się tworzeniem treści, organizacją pracy redakcji i projektami specjalnymi. Regularnie pisała teksty do działów o kulturze i modzie na portalu Gazeta.pl.

„Do redakcji FashionBiznes.pl postaram się wnieść doświadczenie oraz świeże spojrzenie na branżę. Wierzę, że wraz z całym wydawnictwem stworzymy jakościowy, opiniotwórczy portal, który będzie przyciągał coraz większe grono odbiorców. Jesteśmy na etapie wielu zmian. Zarówno tych organizacyjnych, jak i kadrowych. Są to jednak zmiany na lepsze. Ich efekty z pewnością zobaczycie już w najbliższych miesiącach” - mówi Paweł Makosz.

Poprzednio Paweł Makosz przez ponad dwa lata związany był z „Pulsem Biznesu”, jako redaktor odpowiadał tam za treści newsowe oraz pisał do weekendowej sekcji „Po Godzinach”. Wcześniej pracował w TVN i Polskim Radiu.

Niedawno powstałe wydawnictwo Besim Fashion&Media rozpoczęło proces zakupu serwisów internetowych skupionych wokół tematyki dóbr luksusowych. Firma przejęła 100 proc. udziałów w serwisach Fashionbiznes.pl i Lamode.info oraz 40 proc. udziałów w spółce Miumag.

Fashionbiznes.pl powstał w 2013 roku. Lamode.info jest jednym z pierwszych serwisów stworzonych na polskim rynku w sektorze witryn premium, który od roku 2009 działa w obrębie branży mody i urody oraz kategorii lifestyle.

Dołącz do dyskusji: Wiktoria Nestoruk naczelną Lamode.info, Paweł Makosz pokieruje Fashionbiznes.pl

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
welwis
Segment luxury w praktyce....
7 0
odpowiedź
User
ok
A co z Fashion Magazine, który wydają? Likwidacja?
6 0
odpowiedź
User
Ya
Wszedłem zobaczyć co to, jeden wniosek: mobile fashionbiznes do poprawy
6 0
odpowiedź