SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wiola Łada-Szewczenko na czele performance marketingu w Next

Wiola Łada-Szewczenko objęła kierownictwo działu performance marketing w agencji Next (należącej do grupy Starcom MediaVest). Ostatnio pracowała we własnej agencji Essence Numbers, a wcześniej była związana z Grupą K2.

Wiola Łada-Szewczenko

Wiola Łada-Szewczenko

Na czele działu performance marketing w agencji Next Wiola Łada-Szewczenko zastąpiła Małgorzata Łokieć, która jako dyrektor mediów będzie teraz odpowiadać za multidyscyplinarne projekty komunikacyjne dla klientów całej grupy Starcom MediaVest. - Głównym zadaniem Wioli będzie rozwijanie tych narzędzi i znajdowanie możliwości łączenia w spójny produkt różnych kompetencji naszej agencji od marketingu w wyszukiwarkach poprzez działania affiliacyjne, reklamę displayową, audience on demand, social media, mobile, po webanalitykę i webdevelopment - opisuje Jakub Bielerzewski, dyrektor zarządzający Next.

Wiola Łada-Szewczenko przez ostatni rok współzarządzała własną agencją Essence Numbers (więcej na ten temat). Wcześniej przez 6 lat pracowała w Grupie K2 (zajmując się usługami mediowymi m.in. dla dla głównych klientów ACR i K2 Internet), z którą rozstała się w kontrowersyjnych okolicznościach (przeczytaj szczegóły).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wiola Łada-Szewczenko na czele performance marketingu w Next

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tow. Bełkot
"objęła kierownictwo działu performance marketing" ----- że jak? "rozwijanie tych narzędzi i znajdowanie możliwości łączenia w spójny produkt różnych kompetencji naszej agencji od marketingu w wyszukiwarkach poprzez działania affiliacyjne, reklamę displayową, audience on demand, social media, mobile, po webanalitykę i webdevelopment" ------- a, to od razu trzeba było tak mówić!
odpowiedź
User
hmm
LOL kiedyś była nowomowa partyjna, ale przyszły inne, lepsze czasy: klasa robotnicza zmieniła kufaje na garniaki, a nowomowę partyjną na marketingową. A kto tego nie rozumie to wiadomo: FASZYSTA JĘZYKOWY albo zwykła ciemnota odstająca od norm europejskich, dukająca Herberta przy lampie naftowej.
odpowiedź
User
Łap frajera
O kurde.... "Głównym zadaniem Wioli będzie rozwijanie tych narzędzi i znajdowanie możliwości łączenia w spójny produkt różnych kompetencji naszej agencji od marketingu w wyszukiwarkach poprzez działania affiliacyjne, reklamę displayową, audience on demand, social media, mobile, po webanalitykę i webdevelopment" Po jakiemu to było?
odpowiedź