SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Anna Ciołkowska dyrektorem finansowym Wirtualna Polska Media

Anna Ciołkowska awansowała na stanowisko dyrektora finansowym spółki Wirtualna Polska Media (należącej do grupy kapitałowej Wirtualna Polska Holding). Z firmą jest związana od 11 lat.

Anna Ciołkowska Article

Od kwietnia br. Anna Ciołkowska jest zastępcą dyrektora finansowego w Wirtualna Polska Holding. Bierze udział w projektach pozyskiwania finansowania zewnętrznego i zarządza przepływami pieniężnymi holdingu. Natomiast jako dyrektor finansowy w Wirtualna Polska Media zajmie się dodatkowo bieżącym zarządzaniem finansami spółki, dbaniem o jej prawidłowy rozwój i realizacją wyznaczonej przez zarząd strategii biznesowej.

W nowej funkcji Ciołkowska zastąpiła Iwonę Groszek, która rozstała się z firmą w październiku ub.r.

Anna Ciołkowska w 2008 roku objęła funkcję zastępcy dyrektora finansowego o2. Odpowiadała tam za płynność finansową i wdrożenie systemów kontrolingowych. Po połączeniu w 2014 roku o2 z Wirtualną Polską została dyrektorem działu sprawozdawczości i zarządzania przepływami pieniężnymi. W 2015 roku brała udział we wprowadzaniu firmy na warszawską giełdę, a później odpowiadała za realizację obowiązków sprawozdawczych.

Wcześniej Ciołkowska pracowała w dziale audytu gospodarczego Ernst & Young Audit, zajmowała się audytem jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych oraz audytami systemów kontroli wewnętrznej.

Ukończyła finanse i bankowość oraz studia doktoranckie w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w Szkole Głównej Handlowej. Od 2017 roku ma uprawnienia biegłego rewidenta, jest w trakcie uzyskiwania międzynarodowego certyfikatu ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).

W pierwszym kwartale br. Wirtualna Polska Holding zanotowała wzrost przychodów sprzedażowych o 33 proc. do 157 mln zł oraz zysku netto o 72,5 proc. do 14,37 mln zł. W segmencie internetowym osiągnęła 152,39 mln zł wpływów i 44,06 mln zł zysku EBITDA, a Telewizja WP miała 4,6 mln zł przychodów i 1,78 mln zł straty EBITDA.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna Ciołkowska dyrektorem finansowym Wirtualna Polska Media

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
optymista
No i super, awanse wew. to zawsze dobra wiadomość
7 1
odpowiedź
User
gratulacje
Pełna troska nad prowadzonymi projektami, pełen profesjonalizm. Współpraca z Anią to czysta przyjemność. Gratuluję!
6 1
odpowiedź
User
.
Brawo Ania! Najlepsza osoba na to stanowisko!
5 1
odpowiedź
User
ja
W pełni zasłużony awans:):):)
3 1
odpowiedź
User
dinozaur
Właściwa osoba na właściwym miejscu. Trzymam kciuki!
3 0
odpowiedź