SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Ciołkowska dyrektorem finansowym Wirtualna Polska Media

Anna Ciołkowska awansowała na stanowisko dyrektora finansowym spółki Wirtualna Polska Media (należącej do grupy kapitałowej Wirtualna Polska Holding). Z firmą jest związana od 11 lat.

Anna CiołkowskaArticle

Od kwietnia br. Anna Ciołkowska jest zastępcą dyrektora finansowego w Wirtualna Polska Holding. Bierze udział w projektach pozyskiwania finansowania zewnętrznego i zarządza przepływami pieniężnymi holdingu. Natomiast jako dyrektor finansowy w Wirtualna Polska Media zajmie się dodatkowo bieżącym zarządzaniem finansami spółki, dbaniem o jej prawidłowy rozwój i realizacją wyznaczonej przez zarząd strategii biznesowej.

W nowej funkcji Ciołkowska zastąpiła Iwonę Groszek, która rozstała się z firmą w październiku ub.r.

Anna Ciołkowska w 2008 roku objęła funkcję zastępcy dyrektora finansowego o2. Odpowiadała tam za płynność finansową i wdrożenie systemów kontrolingowych. Po połączeniu w 2014 roku o2 z Wirtualną Polską została dyrektorem działu sprawozdawczości i zarządzania przepływami pieniężnymi. W 2015 roku brała udział we wprowadzaniu firmy na warszawską giełdę, a później odpowiadała za realizację obowiązków sprawozdawczych.

Wcześniej Ciołkowska pracowała w dziale audytu gospodarczego Ernst & Young Audit, zajmowała się audytem jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych oraz audytami systemów kontroli wewnętrznej.

Ukończyła finanse i bankowość oraz studia doktoranckie w Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie w Szkole Głównej Handlowej. Od 2017 roku ma uprawnienia biegłego rewidenta, jest w trakcie uzyskiwania międzynarodowego certyfikatu ACCA (Association of Chartered Certified Accountants).

W pierwszym kwartale br. Wirtualna Polska Holding zanotowała wzrost przychodów sprzedażowych o 33 proc. do 157 mln zł oraz zysku netto o 72,5 proc. do 14,37 mln zł. W segmencie internetowym osiągnęła 152,39 mln zł wpływów i 44,06 mln zł zysku EBITDA, a Telewizja WP miała 4,6 mln zł przychodów i 1,78 mln zł straty EBITDA.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Anna Ciołkowska dyrektorem finansowym Wirtualna Polska Media

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
optymista
No i super, awanse wew. to zawsze dobra wiadomość
odpowiedź
User
gratulacje
Pełna troska nad prowadzonymi projektami, pełen profesjonalizm. Współpraca z Anią to czysta przyjemność. Gratuluję!
odpowiedź
User
.
Brawo Ania! Najlepsza osoba na to stanowisko!
odpowiedź