SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wirtualna Polska sprzedała serwis bliscy.pl

MyHeritage.com został właścicielem serwisu bliscy.pl, który do tej pory należał do portalu Wirtualna Polska. Wartości transakcji nie ujawniono.

Wirtualna Polska sprzedała serwis bliscy.pl

"Sprzedaż serwisu bliscy.pl to kontynuacja strategii WP na 2011 rok, która zakłada skupienie się na kluczowych obszarach działalności spółki, zwłaszcza na serwisach kontentowych, istotnych z punktu widzenia zasięgu całego portalu" - stwierdziła Anna Kęsicka, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Wirtualnej Polsce.

MyHeritage.com to globalna sieć rodzinna mająca obecnie 56 milionów zarejestrowanych użytkowników i 760 milionów profili genealogicznych.

Zakup serwisu bliscy.pl jest kolejną transakcją MyHeritage.com na polskim rynku. W 2010 roku firma stała się m.in. właścicielem portalu rodzinnego MoiKrewni.pl, wraz z jego macierzystym serwisem OSN GmbH.

Połączenie bliscy.pl z MyHeritage.pl – polską wersją MyHeritage.com – integruje polskie portale rodzinne w jedną platformę. Dzięki fuzji, ponad pół miliona użytkowników bliscy.pl dołączy do globalnej sieci rodzinnej MyHeritage.com, powiększając grono jej polskich użytkowników do ponad 2,6 miliona.

Dane z drzew genealogicznych z ponad 6,5 mln profili utworzonych przez ponad 500 tys. użytkowników bliscy.pl zostaną, za ich zgodą, przeniesione do prywatnych witryn rodzinnych na platformie MyHeritage.com w lipcu tego roku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wirtualna Polska sprzedała serwis bliscy.pl

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maperia
Gorąco zachęcamy do używania mobilnej wersji przewodnika po okolicy przeznaczonego na Android oraz telefony iPhone. Mobilna Maperia pozwala wyszukać miejsca znajdujące się w pobliżu, dostarcza podstawowych informacji o wydarzeniach w okolicy, pogodzie, repertuarze najbliższych kin i wiele innych. Zapraszamy do korzystania i dzielenia się wrażeniami. Więcej na http://www.maperia.pl/info/webmobile/
odpowiedź