SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wirtualna Polska współpracuje z Allegro.pl

Wirtualna Polska (wp.pl) wspólnie z Allegro (allegro.pl) udostępnia Internautom nowy serwis aukcyjny. Dzięki zawartej umowie ponad 5 milionów użytkowników portalu zyskuje dostęp do największej w rodzimej sieci liczby aukcji internetowych i najnowocześniejszych mechanizmów transakcyjnych.

"Współpraca z Allegro jest kolejnym krokiem Wirtualnej Polski w tworzeniu profesjonalnej oferty handlu elektronicznego - mówi Marek Borzestowski, prezes Zarządu Wirtualnej Polski S.A. - Już teraz prezentujemy jedną z najszerszych ofert dotyczącą e-finansów i e-handlu w Polsce: serwisy finansowe, pasaż finansowy i handlowy, ogłoszenia, rezerwację biletów lotniczych i wycieczek… W ramach przeprowadzonej ostatnio reorganizacji działań e-commerce, WP uruchomiła dwa nowe serwisy integrujące wszystkie aktywności w tym zakresie: finanse.wp.pl i zakupy.wp.pl. W tym ostatnim eksponowane miejsce zyskuje nowy serwis aukcyjny. Jesteśmy przekonani, że włączenie w struktury portalu największego i najpopularniejszego w Polsce serwisu aukcyjnego zdecyduje o atrakcyjności i bezkonkurencyjności naszej oferty e-handlowej."

Użytkownicy Aukcji Wirtualnej Polski (aukcje.wp.pl) zyskują dostęp do mechanizmów i zabezpieczeń transakcji aukcyjnych oferowanych przez Allegro. Do ich dyspozycji będzie ponad 200.000 internetowych licytacji, najbezpieczniejszy system zawierania sieciowych umów, przebogata oferta, także odnośnie proponowanych przez Allegro form przeprowadzenia transakcji.

WP proponuje użytkownikom przeniesienie ich dotychczasowego dorobku do nowego serwisu. Korzystający z serwisu aukcyjnego WP, spełniając określone warunki, mają możliwość przeniesienia swego, zdobytego na Aukcjach portalu, "doświadczenia aukcyjnego" (w postaci komentarzy i ocen) do serwisu przygotowanego wspólnie z Allegro.

"Liczymy na to, iż dzięki współpracy z Wirtualną Polską znacząco wzrośnie tak liczba naszych użytkowników, jak i liczba umów zawieranych za pośrednictwem Allegro. - powiedział Maciej Oppeln Bronikowski, dyrektor operacyjny Allegro.pl - Współpraca powinna także korzystnie wpłynąć na jakość oferowanych usług i dostępność przedmiotów. Dla kupujących oznacza to zwiększenie ilości ciekawych produktów a dla sprzedawców większy dostęp do szerokiej rzeszy zainteresowanych zakupami użytkowników Internetu. Uważamy, że stworzenie wspólnego serwisu aukcyjnego z WP to kolejny krok milowy w rozwoju Allegro w Polsce".
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wirtualna Polska współpracuje z Allegro.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl