SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

'Witalność i Pasja'

Peppermint Medical i Geriavit Pharmaton zachęcają do aktywnego stylu życia.

Pod nazwą „Witalność i Pasja” rozpoczął się kolejny etap całorocznej kampanii preparatu Geriavit Pharmaton®, produkowanego przez koncern Boehringer Ingelheim. Celem prowadzonych działań jest kształtowanie pozytywnego wizerunku marki Geriavit Pharmaton® oraz zwiększenie sprzedaży preparatu. Za przygotowanie i realizację całej kampanii odpowiedzialna jest agencja marketingu medycznego Peppermint Medical.

Zadaniem Peppermint Medical było zaprojektowanie nowego podejścia do promocji leku, przy użyciu najbardziej efektywnych narzędzi BTL i unikalnych kanałów komunikacji.

 „Komunikacja w projekcie została rozdzielona na działania lokalne i ogólnopolskie, a precyzyjne wyselekcjonowanie najbardziej efektywnych kanałów pozwoliło Peppermint Medical na dotarcie z komunikacją kampanii wyłącznie do obranych grup docelowych i zbudowanie bazy potencjalnych odbiorców produktu.” - powiedział Mariusz Cierniak - Prezes Zarządu Peppermint Medical.

Głównym narzędziem kampanii jest przygotowany przez agencję Peppermint Medical program lojalnościowy „Witalność i Pasja”. Celem prowadzonych działań jest zachęcenie osób, które ukończyły 50 lat, do aktywnego stylu życia, poprzez budowanie bezpośrednich i pozytywnych skojarzeń z marką Geriavit Pharmaton®.

W ramach programu lojalnościowego został założony klub „Witalność i Pasja”. Członkowie klubu otrzymują kartę członkowską, która upoważnia do otrzymania atrakcyjnych rabatów w wybranych punktach handlowych i usługowych oraz do darmowej prenumeraty kwartalnika o charakterze prozdrowotnym „Witalność i pasja”, przygotowanego przez Peppermint Medical.

Do projektu zaangażowane zostały również osoby, które są lokalnymi autorytetami, pozyskano wsparcie środowiska medycznego. W kampanii wykorzystano również marketing szeptany.

Agencja Peppermint Medical realizuje kampanię w ramach wygranego w ubiegłym roku przetargu na całoroczną obsługę marki Geriavit Pharmaton®.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Witalność i Pasja'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl