SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Włodzimierz Schmidt zamiast Constantina Kamarasa prezesem IAB Europe

Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska został wybrany na stanowisko prezesa zarządu IAB Europe. Będzie kierował pracami organizacji do końca obecnej kadencji zastępując Constantina Kamarasa, który postanowił zrezygnować z funkcji prezesa.

Włodzimierz Schmidt, prezes IAB PolskaArticle

Włodzimierz Schmidt od 2013 r. pełni funkcję prezesa zarządu IAB Polska. Przez trzy ostatnie kadencje wchodził w skład zarządu IAB Europe, w ub. roku został też wybrany do 5-osobowego Executive Committee. Ponadto jest członkiem Rady Krajowej Izby Gospodarczej oraz od niedawna Europejskiego Sojuszu na rzecz Sztucznej Inteligencji Komisji Europejskiej.

Schmidt został wybrany na stanowisko prezesa IAB Europe przez członków zarządu tej organizacji. Będzie pełnił funkcję do końca obecnej kadencji, czyli do końca maja 2019 r. Wspólnie z członkami zarządu na odpowiadać za kształtowanie strategicznych kierunków rozwoju IAB Europe. Pokieruje także pracami 5-osobowego Executive Committe tej europejskiej organizacji.

Według komunikatu wybór Włodzimierza Schmidta jest docenieniem działań, roli i potencjału polskiego oddziału IAB, który przez ostatnie lata stał się jedną z wiodących organizacji w Europie. Będzie też okazją do pełniejszego reprezentowania rodzimej branży digital marketingu oraz promocji inicjatyw IAB Polska na arenie międzynarodowej.

Schmidt zastąpił na stanowisku prezesa zarządu IAB Europe Constantina Kamarasa, szefa Public & International Affairs IAB Grecja, który zrezygnował z funkcji po ponad pięciu latach i postanowił wspierać organizację jako jej doradca.
 

Dołącz do dyskusji: Włodzimierz Schmidt zamiast Constantina Kamarasa prezesem IAB Europe

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl