SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wojciech Mikołuszko, Paulina Wilk, Jakub Dymek i Leszek Jażdżewski z felietonami w Gazeta.pl

Portal Gazeta.pl (Agora) rozpoczął współpracę z czterema dziennikarzami i felietonistami - Wojciechem Mikołuszko, Pauliną Wilk, Jakubem Dymkiem i Leszkiem Jażdżewskim. Będą pisać artykuły m.in. do weekendowego magazynu.

Wojciech Mikołuszko, Jakub Dymek, Leszek Jażdżewski i Paulina Wilk Article

Artykuły czterech nowych autorów będą regularnie publikowane w serwisach portalu, m.in. Wiadomosci.Gazeta.pl i Weekend.Gazeta.pl.

- Portal Gazeta.pl wzmacnia swój opiniotwórczy charakter. Pozyskujemy ciekawych stałych autorów oraz rozwijamy sieć zewnętrznych współpracowników. Do współpracy zapraszamy najlepszych dziennikarzy na rynku, znanych specjalistów z interesujących nas dziedzin - mówi Paweł Stremski, dyrektor Gazeta.pl.

Wojciech Mikołuszko będzie pisał teksty o nauce. Jest współpracownikiem wielu magazynów (m.in. „Focus” i „National Geographic”) oraz autorem książek popularyzujących naukę.

Reportażystka i pisarka Paulina Wilk została stałą felietonistką weekendowego magazynu Gazeta.pl. Będzie również publikować teksty w serwisie Wiadomosci.Gazeta.pl. W przeszłości Wilk przez wiele lat była dziennikarką „Rzeczpospolitej”, a obecnie współpracuje m.in. z „Polityką”, „National Geographic Traveler”, „Przekrojem” i magazynem „Kontynenty”.

Sieć współpracowników Gazeta.pl zasilił również Jakub Dymek, autor związany z „Krytyką Polityczną”. W Gazeta.pl będzie publikował teksty poświęcone krajowej polityce. Z kolei felietony Leszka Jażdżewskiego (redaktor naczelny pisma „LIBERTÉ!”) trafią na strony Weekend.gazeta.pl.

Przypomnijmy, że z początkiem marca do newsroomu portalu Gazeta.pl dołączyli Karolina Bujak i Tomasz Setta.

Według badania Gemius/PBI w lutym 2017 roku Grupa Gazeta.pl miała 16,6 mln użytkowników i 700 mln odsłon.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wojciech Mikołuszko, Paulina Wilk, Jakub Dymek i Leszek Jażdżewski z felietonami w Gazeta.pl

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ju
Liberte, krytyka polityczna...pelen pluralizm pogladow w agorze;)
12 8
odpowiedź
User
el
Opiniotwórcza? Jaką mam sobie opinię wyrobić skoro ma być zgodna z linią programową Agory?
10 8
odpowiedź