SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wojciech Zdanowicz dołącza do zarządu AMS

Do zarządu firmy reklamy out-of-home AMS (Agora) dołączył Wojciech Zdanowicz, który kieruje jej warszawskim oddziałem. 

Wojciech Zdanowicz Article

Jak informuje Agora w komunikacie do mediów, "rozszerzenie zarządu jest podyktowane planami rozwojowymi spółki, która – zgodnie ze strategią Grupy Agora na najbliższe lata – wprowadza zmiany w strukturze portfela nośników, zwiększając udział nośników premium i rozszerzając ofertę rozwiązań cyfrowych".

Zdanowicz jako członek zarządu będzie odpowiedzialny za działalność operacyjną związaną z realizacją kampanii reklamowych. Zajmie się nadzorem pracy oddziałów regionalnych spółki oraz współpracą z jej kontrahentami sieciowymi.

Obok niego w zarządzie firmy pozostają Marek Kuzaka – prezes zarządu, oraz Małgorzata Augustyniak – wiceprezes zarządu odpowiedzialna za sprzedaż.

Wojciech Zdanowicz z AMS związany jest od 2005 roku. był pełnomocnikiem zarządu firmy ds. projektów strategicznych, odpowiedzialnym za klientów sieciowych i zagadnienia związane z tzw. Ustawą Krajobrazową. Przez ostatnich sześć lat pełnił funkcję dyrektora oddziału Warszawa. Doświadczenie zawodowe gromadził w Rainbows i Daewoo Electronics.

Jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, studiował także ekonomię na Uniwersytecie Bolońskim.

W drugim kwartale br. wpływy sprzedażowe sieci kin Helios zmalały w skali roku o 18,2 proc., a „Gazety Wyborczej” - o 10,6 proc. Agora osiągnęła natomiast wzrosty przychodów z reklam zewnętrznych (zajmuje się tym spółka AMS), internetowych (głównie dzięki rozwojowi spółki Yieldbird) i radiowej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wojciech Zdanowicz dołącza do zarządu AMS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl