SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

“Women's Health” z Patricią Kazadi i w większym nakładzie

Właśnie w sprzedaży pojawił się trzeci numer dwumiesięcznika “Women's Health” (Motor-Presse Polska) z Patricią Kazadi na okładce. Wydanie zawiera dodatek “Styl Jesień-Zima 2013/14” i ukazało się w powiększonym nakładzie.

Liczący 28 stron dodatek „Styl jesień-zima 2013/14”, prezentujący trendy modowe na nadchodzące miesiące, umieszczony został na końcu wydania z odwróconą okładką. - Ponadto w tym numerze po raz pierwszy wszystkie porady dotyczące ćwiczeń zostały zgrupowane w jednym 16-stronicowym dziale pt. „Osobisty trener” wydrukowanym na innym, grubszym papierze. Daje to czytelniczkom możliwość wycinania całej sekcji, tak by również z kolejnych wydań można było zgromadzić kolekcję porad fitnessowych - mówi nam Krzysztof Komar, prezes Motor-Presse Polska.

Trzeci numer “Women's Health” liczy 164 strony i kosztuje bez zmian 7,99 zł. Jak podkreśla Komar, ze względu na dobre wyniki sprzedaży tytułu, wydawca zdecydował się na podniesienie jego nakładu do 140 tys. egz. Pierwsze wydanie “WH”, które ukazało się w kwietniu br., zanotowało sprzedaż na poziomie 80 881 egz. przy nakładzie wynoszącym 123 tys. egz. - Sygnały o sprzedaży drugiego numeru o nakładzie 120 tys. egz. są również bardzo dobre - mówi Komar (dokładne wyniki będą znane za dwa tygodnie).

Najnowsze wydanie “Women's Health” wspiera kampania reklamowa w magazynach wydawcy, jego serwisach internetowych, w Esce Rock i na Facebooku.

„Women's Health” wydawany jest na licencji wydawnictwa Rodale Inc. Tytuł powstał w USA w 2005 roku jako siostrzany magazyn „Men's Health” (w Polsce wydaje go właśnie Motor-Presse Polska). Obecnie „WH” ma już 17 edycji na świecie.

Dołącz do dyskusji: “Women's Health” z Patricią Kazadi i w większym nakładzie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl