SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

WOŚP: kampania reklamowa

W tym roku odbędzie się trzynasty finał wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Kampania reklamowa orkiestry ruszyła 16 grudnia 2004 r. Sponsorem akcji jest Grupa Ströer, która udostępniła nieodpłatnie swoje nośniki.
 
Jak to robimy? Bo 2+2=4 A nie 22- widnieje na 1500 billboardach w prawie 50 miastach Polski  oraz 30 tablicach w warszawskim metrze. Oznacza to, że widzi ją prawie co drugi Polak - czytamy w komunikacie nadawcy.

Udział Ströera w WOŚP stał się już  tradycją. Od czterech lat firma wspiera  akcje, udostępniając swe nośniki na terenie całego kraju.
W ten sposób chcemy przyczynić się do rozpropagowania idei WOŚP. Powodzenie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zależy od zaangażowania jak największej ilości ludzi, a outdoor to najlepsze medium by do nich dotrzeć- mówi Janusz Malinowski, prezes Grupy Ströer w Polsce.

Kampania outdoorowa 13 Finału przeprowadzana jest- w okresach dwutygodniowych (16-31 grudnia 2004 i  1-15 stycznia 2005).

9 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grać będzie nie tylko w Polsce (gdzie zbierać pieniądze będzie 120 000 wolontariuszy, zorganizowanych w 1200 sztabach), ale także poza granicami, m.in.: Nowym Jorku, Detroit,  Chicago, Atenach, Libii, Berlinie, Kairze, a także we wszystkich bazach wojskowych  w Iraku.
Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na nowoczesne metody diagnostyki i leczenia w neonatologii i pediatrii.

Przez 12 lat Fundacja WOŚP zebrała 53 616 501 USD.
Na sprzęt medyczny WOŚP wydała 55 100 497 USD.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: WOŚP: kampania reklamowa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl