SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wpływowy prezes Zone Vision

Wroński w gronie 20. najbardziej wpływowych menedżerów światowej branży telewizyjnej

Krzysztof Wroński, założyciel Zone Vision - firmy zajmującej się produkcją i dystrybucją telewizyjnych kanałów tematycznych, znalazł się w wybieranym przez Television Business International (TBI) gronie 20. najbardziej wpływowych menedżerów światowego rynku telewizyjnego.

Publikacja TBI skupia swoją uwagę na branży telewizyjnej, zarówno amerykańskiej jak i międzynarodowej. W swoim komentarzu zauważa, że znalezienie 20. osób, godnych nagrody za sukcesy odniesione w zeszłym roku, było trudne ze wzglądu na aktualną sytuację ekonomiczną w branży.

Najważniejszymi kryteriami branymi pod uwage podczas nominacji były: sukces finansowy oraz prawdziwie globalny charakter przedsięwzięcia. Zone Vision wyróżniło się jako firma, która agresywnie wprowadza na rynek nowe kanały, spełniając przy tym wszystkie kryteria zyskowności, podczas gdy inne firmy zmniejszają skalę swojej działalności i ponoszą straty.

Dominic Schreiber, redaktor TBI, podkreśla, że sukces ten można przypisać zastosowanemu przez Zone Vision modelowi dynamicznego rozwoju oraz dokładnej kontroli kosztów operacyjnych.

Krzysztof Wroński znalazł się ponownie, jako jedyny przedstawiciel Europy Wschodniej, w grupie takich znakomitości jak, m.in.: Tom Freston (Prezes MTV), Dawn McCall (Prezes Discovery), Chris Albrecht (Prezes HBO), Dawn Airey (Dyrektor Zarządzający BSkyB) czy Greg Dyke (Dyrektor Generalny BBC).

W wywiadzie udzielonym TBI, Krzysztof Wroński wspomniał o przyczynach, dla których zeszłoroczna ekspansja firmy zakończyła się tak spektakularnym sukcesem: 'Firma zawsze rozwijała się najszybciej na trudnych rynkach i w trudnych warunkach, może właśnie dlatego w zeszłym roku osiągnęliśmy taki sukces. W sytuacji gdy wszyscy naokoło ponoszą straty, nasza firma osiąga zyski."

Zapytany o swoją nominację do grona czołowej dwudziestki menedżerów Krzysztof Wroński powiedział:

"To wspaniałe uczucie być wyróżnionym w tym rankingu i znaleźć się w tak szacownym gronie. Muszę jednak podkreślić, że to wyróżnienie należy się całemu zespołowi. Na uznanie zasługują wszyscy pracownicy firmy, którzy swoją ciężką pracą i zaangażowaniem przyczynili się do sukcesu Zone Vision'.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wpływowy prezes Zone Vision

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl