SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Śniadaniówkę Telewizji Republiki oglądają 104 tys. widzów

Średnio 104 tys. widzów przyciąga przed telewizory śniadaniowy program Telewizji Republika „Wstajemy!” - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl. Daje to stacji udział w rynku telewizyjnym na poziomie 3,65 proc. w gronie wszystkich widzów.

Rafał Patyra i Anna Popek (screen: YouTube/Telewizja Republika) Rafał Patyra i Anna Popek (screen: YouTube/Telewizja Republika)

Premierowe odcinki programu „Wstajemy!” w Telewizji Republika oglądać można codziennie – w dni powszednie po godz. 6.05, a w weekendy po 8.05, począwszy od 8 kwietnia br. Średnia widownia magazynu do 15 kwietnia wyniosła 104 tys. osób. Przełożyło się to na 3,65 proc. udziału stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 1,83 proc. w grupie 16-49 i 2,3 proc. w grupie 16-59 - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

Największą widownię dotychczas zgromadziło wydanie z soboty 13 kwietnia, które śledziło 268 tys. widzów. Trwało ono niemal 2 godziny. 

Przynajmniej przez 1 minutę każdy z odcinków programu śledzi 261 tys. osób w grupie 4+.

„Wstajemy!” prowadzą były gwiazdy TVP za rządów PiS: Anna Popek i Rafał Patyra, a także Emilia Wierzbicki, Łukasz Jankowski i Mateusz Nowak.

Średni udział TV Republika w rynku w całym 2023 roku wynosił 0,2 proc. Po zmianach w TVP mocno wzrósł, w marcu br. średnia widownia minutowa wynosiła 165 458 osób, co dało 2,94 proc. udziału w rynku oglądalności

Dołącz do dyskusji: Śniadaniówkę Telewizji Republiki oglądają 104 tys. widzów

47 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
WZ
Dlaczego porównujcie wyniki do DDTVN które leci w lepszym paśmie gdy już kury domowe i bezrobotni powstawali?
65 25
odpowiedź
User
Jan
Powinniście raczej porównać do wyników Wstajesz i Wiesz na TVN24. Dzień dobry TVN to lepsza pora + główna antena. Dziwne porównanie
65 12
odpowiedź
User
Polo
Nie oglądam Republiki
49 82
odpowiedź