SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

'Wszyscy kochamy polską muzykę'

Radio Wawa rozpoczęło kampanię reklamową pod hasłem "Wszyscy kochamy polską muzykę".

Kampania realizowana jest na billboardach firmy Stroer w 6 największych z 16 miast, w których nadaje stacja. Dodatkowo wspierana jest przez ogólnopolską prasę kolorową, tygodniki, dwutygodniki i miesięczniki.

"Nasze billboardy reklamowe widać w Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Krakowie, Trójmieście i Katowicach. Wybraliśmy lokalizacje w największych miastach naszej sieci" - mówi Dyrektor Radia Wawa Jarosław Paszkowski.

Kampania prezentuje nową, uproszczoną wersję logo stacji, lokalną częstotliwość oraz hasło kampanii w lokalnych wariantach ("Warszawa kocha polską muzykę:,  "Szczecin kocha polską muzykę", "Kraków kocha polską muzykę"...) Dodatkowo kampania wspierana jest „żywymi reklamami”. W Warszawie zobaczyć można grupki osób z transparentami z hasłem kampanii.

„To początek szerzej zakrojonych działań promocyjnych Radia Wawa” -  zapowiada Szef Promocji stacji Radosław Drozda – „Kampania będzie kontynuowana w kolejnych miesiącach”.

Kreację i plan mediów przygotował dział promocji Radia Wawa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 'Wszyscy kochamy polską muzykę'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl