SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wyborcza.pl zaczyna kilkanaście cykli wideo, prowadzącymi m.in. Wielowieyska, Kublik, Imielski i Samcik

Od początku przyszłego tygodnia w serwisie internetowym „Gazety Wyborczej” będzie wyemitowanych kilkanaście nowych programów wideo o tematyce publicystycznej i lifestylowej. Ich gospodarzami będą znani dziennikarze mediów Agory, m.in. Justyna Dobrosz-Oracz, Dominika Wielowieyska, Agnieszki Kublik, Roman Imielsk, Zuzanna Ziomecka, Bartosz T. Wieliński, Maciej Samcik i Jan Turnau.

Article

W poniedziałki i piątki o godz. 9.15 na Wyborcza.pl będzie można oglądać program „3x3”, w którym Roman Imielski zada trzy pytania politykom o nadchodzący i mijający tydzień. We wtorki o godz. 10.45 nadawany będzie program Justyny Dobrosz-Oracz „I kto tu rządzi” poświęcony aktualnym wydarzeniom sejmowym. Reporterka będzie odkrywać kulisy pracy dziennikarskiej w Sejmie i prowadzić tam rozmowy z politykami.

We wtorki po godz. 21 emitowany będzie na żywo cykl Spokojnie, to tylko seks”. Psycholog i seksuolog Izabela Jąderek będzie w nim omawiać kwestie dotyczące życia intymnego, a poprzez czat będą mogli kontaktować się z nią internauci.

W środy o godz. 12:00 można będzie oglądać program „Prawa i wolności” Ewy Siedleckiej na temat praw człowieka. W czwartki o godz. 12.00 pojawił się będzie program „Samcik komentuje”, w którym Maciej Samcik będzie omawiał bieżącą sytuację ekonomiczną. Natomiast w czwartki o godz. 20.00 udostęniany będzie program publicystyczny „Crash Test Dominiki Wielowieyskiej” realizowany w mobilnym studiu. Będą w nim prezentowane zaskakujące pytania i sytuacje oraz reakcje polityków, a widzowie będą mogli przyjrzeć się dzisiejszej Polsce z lekkim przymrużeniem oka.

W piątki o godz. 20.00 Agnieszka Kublik w „Temacie dnia” będzie rozmawiać o mijającym tygodniu. Wśród jej stałych gości będą Jan Englert, Krystyna Janda, Wojciech Malajkat, Marian Opania, Wojciech Pszoniak, Jerzy Radziwiłowicz i Redbad Klijnstra.

Z kolei w soboty o godz. 10.00 będzie pokazywany cykl „Wyłowione z sieci”, w którym Zuzanna Ziomecka opowie, co ciekawego przeczytała w zagranicznych serwisach, oraz wspólnie z gościem będzie polecać wybrane teksty z gazet. O tej samej porze w niedziele Jan Turnau w krótkiej formie przekaże internautom swoje „Turnau na niedzielę”. Natomiast Aga Kozak, dziennikarka zajmująca się m.in. tematyką kulinarną, będzie prowadzić rozmowy ze swoimi gośćmi w wybranej przez nich restauracji, pytając m.in., dlaczego właśnie tam lubią bywać.

Ponadto codziennie na Wyborcza.pl będzie można oglądać o godz. 11.00 program „Wyborcza komentuje”, w którym sytuację z danego dnia skomentują redaktorzy naczelni „Gazety Wyborczej”, oraz godz. 19.00 „Temat Dnia”, czyli rozmowy dziennikarzy „GW” z ekspertami. Z kolei dwa razy w tygodniu w cyklu „Ale historia - Niewymyślone” Bartosz T. Wieliński będzie opowiadał o wybranym przez niego niezwykłym wydarzeniu z najnowszej historii.

Wszystkie nowe programy będą emitowane od poniedziałku 12 września. Natomiast już w najbliższy weekend pokazane zostaną premierowe odcinki programów „I kto tu rządzi” i „Crash Test Dominiki Wielowieyskiej”.

Nadal tworzone będą dotychczasowe cykle wideo: „Wiersz jest cudem”, „Reportaże Dużego Formatu”, „To ci wyjdzie na zdrowie”, „Minta od kuchni’. Pojawią się też nowe: „CJG poleca” oraz „Studio Telewizyjnej”.

Wszystkie programy wideo będą emitowane na stronie głównej Wyborcza.pl (w boksie Wideo) oraz dostępne w odpowiednich sekcjach tematycznych oraz w dziale Wyborcza.pl/Wideo. Bez dodatkowych opłat będą mogli je oglądać wszyscy użytkownicy portalu.

Według badania Gemius/PBI w czerwcu br. Wyborcza.pl zanotowała 5,2 mln realnych użytkowników i 63 mln odsłon.

Dołącz do dyskusji: Wyborcza.pl zaczyna kilkanaście cykli wideo, prowadzącymi m.in. Wielowieyska, Kublik, Imielski i Samcik

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
akak
jak Kublik i Samcik to bedę śledził z wypiekami !
odpowiedź
User
Wojteq
Jak Wielowieyska, to nie będę śledził z wypiekami.
odpowiedź
User
conf
Macie błąd w tytule - nie "cykl video" tylko seans nienawiści do pisu;) juz widzę te pytania w stylu: " jak pan myśli, dlaczego kaczyński chce dyktatury?";)
odpowiedź