SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wybrano nową Radę Etyki Public Relations

Trzy organizacje branży public relations (ZFPR, FIPR i PSPR) wybrały nowych reprezentantów - na kadencję 2012-2014 - do Rady Etyki Public Relations.

W skład nowej Rady Etyki Public Relations weszli: Paweł Grabowski (delegowany przez Związek Firm Public Relations), Anna Krajewska (delegowana przez Związek Firm Public Relations), Anita Zdrojewska (delegowani przez Związek Firm Public Relations), Monika Kaczmarek-Śliwińska (delegowana przez Fundację Internet PR), Sławomir Pawlak (delegowany przez Fundację Internet PR), Marek Wróbel (delegowany przez Fundację Internet PR), Zbigniew Chmielewski (delegowany przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations), Krystian Dudek (delegowany przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations) i Szymon Sikorski (delegowany przez Polskie Stowarzyszenie Public Relations)

Nowi członkowie Rady Etyki Public Relations będą pełnić funkcje przez dwa lata.

Rada Etyki Public Relations została powołana w 2006 roku przez trzy największe organizacje branżowe: Fundację InternetPR.pl, Polskie Stowarzyszenie Public Relations i Związek Firm Public Relations. Głównymi zadaniami członków REPR jest promowanie standardów etycznych PR, edukacja w dziedzinie etyki PR, wydawanie opinii dotyczących praktyk rynkowych, które mogłyby wpłynąć na funkcjonowanie i postrzeganie branży PR oraz wydawanie orzeczeń dotyczących konkretnych sytuacji rodzących podejrzenia o stosowanie praktyk niezgodnych ze standardami etyki PR.

Dołącz do dyskusji: Wybrano nową Radę Etyki Public Relations

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
bimbambom
PR ? a co to jest tak naprawdę ? to taka bańka mydlana za która frajerzy chcą płacić kupe pieniedzy :-) ze też jeszcze nkt nie ocknął się :-)
odpowiedź