SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wyjątkowy raport w Polsacie

Nowe dowody w sprawie zabójstwa ks. Jerzego Popiełuszki dzisiaj w "Raporcie specjalnym" Polsatu.

W przeddzień 21 rocznicy zabójstwa księdza Jerzego Popiełuszki (18 października, godz. 20:15) Telewizja Polsat pokaże program z cyklu " Raport specjalny" pt. "Tajemnica śmierci ks. Jerzego".

Reporterzy "Raportu specjalnego" dotarli do ukrywanych przez wiele lat dowodów i świadków, których zeznania rzucają nowe światło na tajemnicę morderstwa duchownego. Na podstawie nieujawnionych wcześniej faktów reporterzy stworzyli nowy kalendarz zdarzeń z października 1984 roku. Przekonamy się, że dotychczasowa oficjalna wersja przebiegu wydarzeń ma niewiele wspólnego z prawdą o zabójstwie. W materiale pokazane będę szokujące fakty i nowe zeznania świadków tego tragicznego wydarzenia.

Autorami tego odcinka są: Wojciech Sumliński, Mirosław Majeran, Łukasz Kurtz.

Patronami raportu "Tajemnica śmierci ks. Jerzego" są tygodnik Wprost oraz Polskie Radio Pr.3.

Od 11 października br. program "Raport specjalny" emitowany jest we wtorki o godz. 20:15.

"Do tej pory raporty były emitowane późną nocą. Z natury ograniczało to zasięg odbiorców. Ale tematy poruszane w raportach są na tyle ważne, że powinny móc dotrzeć i do szerszego kręgu odbiorców. Wtorek, 20.15 to bardzo trudna godzina. Na ekranach króluje wtedy "M jak miłość". Raport w Polsacie jest kontrpropozycją dla bardziej wymagających umysłowo telewidzów. Ci, dla których poważna refleksja o zagrożeniach cywilizacyjnych jest ciekawym tematem, nie muszą już czuwać po nocach" - powiedział Redaktor Naczelny Telewizji Polsat Bogusław Chrabota.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wyjątkowy raport w Polsacie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl