SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Grupa K2 z 94,4 mln zł wpływów i 0,8 mln zł zysku w 2016 roku

W ub.r. Grupa K2 - według własnych szacunków - zanotowała wzrost wpływów ze sprzedaży do 94,4 mln zł i spadek zysku netto do 0,8 mln zł.

Tomasz Tomczyk, prezes Grupy K2 Article

Grupa K2 w ub.r. miała 94,4 mln zł wpływów ze sprzedaży (wobec 87,6 mln zł rok wcześniej), 6 mln zł EBITDA (w 2015 roku: 2,1 mln zł) i 0,8 mln zł zysku netto (wobec 1,57 mln zł w 2015 roku).

W komunikacie giełdowym firma zaznaczyła, że wyniki za ub.r. to szacunkowe dane nieaudytowane, które mogą zmienić się po zakończeniu badania przez biegłego rewidenta. Ostateczne wyniki spółka opublikuje 21 marca br.

Do Grupy K2 należą w całości spółki K2 (to jednostka dominująca), K2 Media, K2 Search, K2.pl, S3, Good, K2 TM, Oktawave i Fabrity.

W listopadzie Grupa K2 zaczęła restrukturyzację mającą obniżyć koszty stałe działalności firmy. Natomiast w grudniu ub.r. poinformowała, że kontynuuje rozmowy z trzema potencjalnymi inwestorami strategicznymi zainteresowanymi jej segmentem agencyjnym i mediowym oraz zaczęła też przeglądu opcji strategicznych jej pozostałych pionów: infrastrukturalnego i rozwiązań IT.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Grupa K2 z 94,4 mln zł wpływów i 0,8 mln zł zysku w 2016 roku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl