SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Wyniki słuchalności rozgłośni radiowych w miastach Polski (raport)

Przedstawiamy raport Radio Track Millward Brown za II i III kwartał 2015 roku przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w wybranych miastach Polski pod względem udziału słuchania w grupie wiekowej słuchaczy od 15 do 75 lat.

Article

W Warszawie pozycja lidera należała do Radia ZET (spadek z 14,1 proc. do 13,3 proc. udziału). Na drugie miejsce - z trzeciego - awansowała Trójka (wzrost z 10,1 proc. do 10,6 proc.). Na ostatnią pozycję podium - z miejsca czwartego - awansowało RMF FM (z 7,6 proc. do 8,0 proc.). Z kolei na czwartej lokacie znalazło się VOX FM, które przed rokiem było szóste (z 6,3 proc. do 7,8 proc.).

>>> Rynek radiowy w Warszawie

W Aglomeracji Śląskiej pierwszą lokatę zajęło RMF FM (wzrost z 31,9 proc. do 32,6 proc. udziału). Na drugim miejscu uplasowała się Trójka (z 9,0 proc. do 10,0 proc.). Ostatnią pozycję podium zajęło Radio Piekary (spadek z 8,2 proc. do 5,8 proc.). Na czwartą lokatę - z siódmej - awansowało Radio ZET (z 4,9 proc. do 5,6 proc.).

>>> Rynek radiowy w Aglomeracji Śląskiej

W Trójmieście liderem było RMF FM (spadek z 16,7 proc. do 16,1 proc. udziału). Drugie miejsce zajęła Trójka (z 15,0 proc. do 13,6 proc.). Na ostatnią lokatę podium - z miejsca piątego - awansowało Polskie Radio Gdańsk (z 8,6 proc. do 9,6 proc.). Na czwarte miejsce - z trzeciego - spadło Radio ZET (z 11,3 proc. do 9,2 proc.).

>>> Rynek radiowy w Trójmieście

W Poznaniu na pierwsze miejsce - z czwartego - awansowała Trójka (z 10,0 proc. do 14,3 proc. udziału). Druga lokata przypadła RMF FM (wzrost z 10,6 proc. do 11,9 proc.). Ostatnią pozycję podium zajęła Eska, które w analogicznym okresie rok wcześniej było liderem (pomimo wzrostu z 11,4 proc. do 11,8 proc.). Natomiast na czwartą lokatę - z drugiej - spadły Złote Przeboje (również pomimo wzrostu z 10,6 proc. do 11,0 proc.).

>>> Rynek radiowy w Poznaniu

W Krakowie pierwsza lokata należała do RMF FM (spadek z 24,9 proc. do 24,0 proc. udziału). Z trzeciego na drugie miejsce awansowała Trójka (wzrost z 8,5 proc. do 11,2 proc.). Na ostatnią pozycję podium - z miejsca czwartego - awansowała Jedynka (pomimo spadku z 7,0 proc. do 6,7 proc.). Natomiast na czwartą lokatę - z drugiej - spadło Radio ZET (z 9,6 proc. do 6,6 proc.).

>>> Rynek radiowy w Krakowie

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Wyniki słuchalności rozgłośni radiowych w miastach Polski (raport)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tom
Eska w Krakowie jest na niskim miejscu bo eska kraków non stop wycina wejscia dja z anteny .Non stop jest program niepelny,cisza na antenie,caly czas niszczy program pozbawiajac go prowadzacych
odpowiedź