SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wyższe ceny w nowych promocjach platformy N

Platforma N od 8 kwietnia br. wprowadziła nową ofertę promocyjną składającą się z trzech pakietów: Świat HD, Film HD i Full HD. Ich ceny są wyższe od poprzednich nawet o 30 zł.

W ramach pakietu promocyjnego Świat HD uzyskuje się dostęp do wszystkich pakietów tematycznych N w cenie 59 zł miesięcznie.  Do wyboru jest dekoder HD z DVB-T w cenie aktywacyjnej 0 zł, dekoder HD z nagrywarką za 149 zł lub Turbodekoder za 199 zł. Długość umowy wynosi tutaj 13 miesięcy. Dotychczas taka oferta pakietowa oferowana była przez operatora w promocji już od 48 zł miesięcznie.

Kolejny nowy pakiet Film HD poza wszystkimi pakietami tematycznymi daje dostęp do opcji nFilm HD, HBO HD i FilmBox za 89 zł miesięcznie. Do wyboru jest dekoder HD z DVB-T za 0 zł, dekoder HD z nagrywarką za 99 zł lub Turbodekoder za 149 zł. Długość umowy to 24 miesiące.

Najszerszy pakiet Full HD poza pakietami z promocji Film HD zawiera też pakiet Cinemax oraz dostęp do kolekcji VOD (nSeriale i PictureBox). Koszt to 129 zł miesięcznie. Przy tej promocji wybrać można jedynie Turbodekoder HD (aktywacja 99 zł), a umowę trzeba podpisać na 24 miesiące. Dotychczas pełna oferta N była dostępna od 99 zł miesięcznie.

Każda z tych promocji dostępna jest też z usługą Multiroom. Wtedy umowa zawierana jest na 24 miesiące, a co miesiąc trzeba dodatkowo zapłacić 20 zł (prze trzy pierwsze miesiące multiroom jest bez opłat).

W nowej ofercie N znalazła się też promocja dla klientów przechodzących z konkurencyjnych platform. Biorąc nowe pakiety promocyjne, podpisują oni umowę na 27 miesięcy, ale w zamian przez trzy pierwsze mogą oglądać telewizję za darmo.

Przypomnijmy też, że od kwietnia br. platforma N zmieniła też podstawowy cennik usług. Każdy z jej pakietów tematycznych podrożał o 1 zł (więcej na ten temat).

Platforma N na koniec ub.r. miała 805 tys. abonentów (więcej na ten temat).

Dołącz do dyskusji: Wyższe ceny w nowych promocjach platformy N

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ixis
no nie mogę, motyla noga
0 0
odpowiedź
User
Kijimwoko
Elytarna ta meNka.
0 0
odpowiedź
User
polsa
No to sobie N-ka w majty narobiła.
0 0
odpowiedź