SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

XXV Konferencja i Wystawa OIGKK

W dniach 23-25 listopada 2004r jubileuszowe spotkanie kablarzy w Wiśle

Największa w Polsce konferencja połączona z wystawą, skupiająca rynek komunikacji szerokopasmowej i mediów, odbędzie się 23-25 listopada  2004r. w hotelu "Gołębiewski" w Wiśle.
Temat przewodni konferencji to:"Nowe szanse i nowe wyzwania komunikacji szerokopasmowej"

Konferencja jest adresowana do operatorów komunikacji szerokopasmowej, nadawców, operatorów działających na rynku usług telekomunikacyjnych, producentów sprzętu, przedstawicieli instytucji regulacyjnych, kanałów tematycznych i mediów.

Głównymi celami konferencji jest zarówno ocena barier gospodarczych i legislacyjnych rozwoju branży operatorów komunikacji szerokopasmowej, jak i prezentacja perspektyw rozwoju oferty usług oferowanych przez operatorów komunikacji szerokopasmowej. Ponadto zmiany na rynku programmingowym i ich skutki dla tvk. Podczas konferencji możliwa będzie ocena wyzwań technologicznych i biznesowych stojących przed branżą.
Konferencja będzie miejscem promocji telewizji lokalnych. 24.11.2004 r. odbędzie się uroczysta Gala połączona z ogłoszeniem wyników konkursu dla TV lokalnych pt." To nas dotyczy".

Konferencja będzie również okazją do zaznaczenia kilku jubileuszy: sama konferencja jest jubileuszowa, bo XXV., OIGKK powstała 5 lat temu, a TELMOR obchodzi swój "złoty" jubileusz.

Pierwszego dnia odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków OIGKK i konferencja "Nasze sprawy" poświęcona najważniejszym projektom izby, istotnym dla branży.

Dzień drugi poświęcony zostanie szansom i wyzwaniom komunikacji szerokopasmowej. Omówione zostaną perspektywy rozwoju komunikacji szerokopasmowej w opinii regulatorów a także nowe trendy wynikające ze zmian na rynku programingowym, między innymi: jak cyfryzacja zmienia model biznesowy i po stronie operatora i po stronie nadawcy, na ile operator staje się aktywnym graczem na rynku programingowym, dylematy pakietyzacji, gwałtowny rozwój oferty kanałów tematycznych. Popołudniową część wypełni prezentacja i dyskusja na temat rozwoju usług triple-play.
Wieczorem - ogłoszenie wyników I edycji konkursu "To nas dotyczy" i Gala Konferencji.
Trzeci dzień  to przede wszystkim prezentacje: techniczne, nadawców, telewizji lokalnych, a także warsztaty i panele do wyboru: na temat cyfryzacji, środków unijnych oraz Akademia HBO.

Obradom towarzyszyć będzie wystawa prezentująca osiągnięcia znanych producentów i dystrybutorów sprzętu do budowy sieci telekomunikacyjnych, nadawców i dystrybutorów programów telewizyjnych oraz firm internetowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: XXV Konferencja i Wystawa OIGKK

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl