SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Young Creatives Eurobest 2019: laureatami zespoły z 180heartbeats + Jung v.Matt i Ogilvy

Nagrody główne w tegorocznej edycji Young Creatives Eurobest w kategorii Integrated zdobyli Jan Mazur i Mateusz Michalczyk (180heartbeats + Jung v.Matt), a w kategorii Young Planners Ewa Sypień i Jerzy Kurczak (Ogilvy).

Article

Nominacje w tegorocznym Young Creatives Eurobest otrzymali: Ewelina Cis i Kamil Leśniak z Saatchi&Saatchi IS, Anna Kubas i Angelika Korzeniowska McCann Worldgroup Poland oraz Bartosz Włodarczyk i Juan Molina Coloma – w kategorii Young Creatives Integrated.

Ela Konopińska – Dudek oraz Krystian Wojtkowski z agencji Przestrzeń, Maciej Kaczorowski oraz Nadiya Dziedzic (VMLY&R Poland) oraz Volodymyr Manoilo i Wojciech Jasiak (Media Direction OMD) w kategorii Young Planners.

W tym roku młodzi kreatywni w kategorii Integrated zmierzyli się z briefem, który powstał przy współpracy z marką adidas. Prace w ramach kategorii oceniało jury pod przewodnictwem Marcina Sosińskiego, executive creative directora  McCann Worldgroup Poland w składzie: Natalia Drobniak (McCann Worldgroup Poland), Agnieszka Klimczak (FCB Bridge2Fun), Agata Palmowska (Duda Polska), Łukasz Kotliński (Isobar), Rafał Ryś (Saatchi&Saatchi IS), Alina Vovk (adidas), Jakub Bajor (adidas).

BNP Paribas partnerem kategorii Young Planners

W ramach kategorii Young Planners, skierowanej do strategów, plannerów i reasercherów z agencji reklamowych, agencji PR i  domów mediowych, partnerem był bank BNP Paribas. Tegoroczne prace oceniało jury pod przewodnictwem Pawła Loedla, chief strategy officer VMLY&R w składzie: Anna Jaroszyńska (The&Partnership), Wojtek Walczak (Meltingpot), Maciek Twardowski (Ogilvy), Agnieszka Konarzewska (BNP Paribas), Beata Zawierucha (BNP Paribas).

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/effie-europe-awards-2019-mccann-worldgroup-triumfuje-wsrod-nagrodzonych-ogilvy-poland-i-agencja-warszawa

Nagrody w Young Creatives Eurobest

Nagrodą dla zwycięzców jest wyjazd na The ADCE European Creativity Festival, odbywający się w Barcelonie. Ponadto, najlepszy zespół w kategorii Integrated weźmie udział w międzynarodowych finałach Young Creatives Integrated Competition, które po raz drugi odbędą się w Warszawie.

Konkurs organizują Eurobest, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, KTR.

Dołącz do dyskusji: Young Creatives Eurobest 2019: laureatami zespoły z 180heartbeats + Jung v.Matt i Ogilvy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl