SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zamiast piątkowych „Urywków z rozrywki” Piotr Bukartyk jako prywatny gość w studio Trójki

Piotr Bukartyk - występujący w ramach „Urywków z rozrywki” w piątki na antenie radiowej Trójki - po ponad dziesięciu latach nie będzie się już pojawiał w studiu w ramach tej audycji. Będzie jednak obecny, jako gość prywatny prowadzącego poranne pasmo Wojciecha Manna.

fot. polskie radio Article

„Urywki z rozrywki” zyskały nową nazwę i nową godzinę emisji: zamiast kilka minut przed godz. 9.00 pojawiają się teraz o godz. 6.50 i mają wygładzoną formę. Słuchacze protestują, ale dyrekcja Polskiego Radia odpowiada, że to tylko jedna ze zmian w ramówce programu.

Niejasna w nowym układzie była pozycja Piotra Bukartyka, który od dekady pojawiał się w piątek w ramach „Urywków z rozrywki”, przekomarzał się z Wojciechem Mannem i wykonywał na żywo piosenkę - czasem o wydźwięku politycznym, nie zawsze miłym dla frakcji rządzącej. Wczoraj Bukartyk zamieścił na Facebooku wpis, który stawia kropkę nad „i”. Pisze w nim, że po dziesięciu latach właśnie dobiegły końca. Donosi też, że nie znika z piątkowego porannego pasma Trójki: będzie prywatnym gościem prowadzącego. W innym wpisie podaje godzinę występu: 8.30. „Bądźcie czujni i bądźcie z nami - jesteście nam potrzebni, zapewne o wiele bardziej niż my Wam” - podsumowuje artysta.

Wybieg z prywatnym zapraszaniem do studia spodobał się licznie komentującym internautom, którzy niepokoili się zniknięciem Bukartyka. Z drugiej strony jednak pojawiły się głosy, że może to stanowić pretekst do wyrzucenia z Trójki Wojciecha Manna.

Dziennikarz poprze swoją asystentkę poinformował Wirtualnemedia.pl, że nie będzie wypowiadał się w tej materii. Podobnie jak Piotr Bukartyk. - Nie chcemy tego komentować. Okaże się, jak będzie - informuje Wirtualnemedia.pl Małgorzata Wakuluk, agentka artysty.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zamiast piątkowych „Urywków z rozrywki” Piotr Bukartyk jako prywatny gość w studio Trójki

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
sd
temu Mannowi już całkiem tam się nie podoba, czas się pożegnać z wieloma przyspawanymi do mikrofonów
21 43
odpowiedź
User
widz555
Oj, zaraz Mann będzie gościem, a nie prowadzącym.
Ta władza bardzo nie lubi jak się olewa jej pomysły.
32 13
odpowiedź
User
Jarek
To Mann ma asystentkę ? Kto za nią płaci ? On sam czy radiosłuchacze ?
16 33
odpowiedź
User
X
Sytuacja w Trójce osiągnęła poziom absolutnego absurdu! Z jednej strony, dyrekcja likwiduje lubianą audycję, a z drugiej, Mann do audycji opłacanej z publicznej kasy, zaprasza prywatnych gości jak do siebie do domu na kawę :)
Od kilku miesięcy obserwuję, że Mann testuje wytrzymałość Hlebowicza. A może chce zostać męczennikiem i dołączyć do #kogoniesłychać :)
14 29
odpowiedź
User
uj
Prymitywne zagrywki ma ten Mann
18 37
odpowiedź