SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w zarządach PWP i WG. Piotr Chrobot i Adam Koziolek z nowymi kompetencjami

Od stycznia 2021 roku zmienia się skład zarządów w Polskim Wydawnictwie Rolniczym oraz w Wydawnictwie Gospodarczym. Adam Koziolek i Piotr Chrobot obejmą stanowiska członków zarządu obu tych firm.

Article

Weidemann zgodnie z ustaleniami przez dwa ostatnie lata sprawował funkcję w zarządzie, lecz był to okres przejściowy. W Wydawnictwie Gospodarczym Piotr Chrobot będzie odpowiedzialny za działalność operacyjną, Adam Koziolek zajmie się integracją i strategicznym powiązaniem obu wydawnictw. Natomiast w PWR Piotr Chrobot będzie odpowiadał za IT, zarządzanie admistracyjno-finansowe i controlling a Adam Koziolek - za dział dystrybucji i media sales.

Piotr Chrobot studiował nauki finanse i bankowość, swoją karierę rozpoczął w Deutsche Bank Polska. Przez 16 lat pracował dla koncernu Südzucker, najpierw w Polsce, ostatecznie awansując na stanowisko członka zarządu spółki Südzucker Polska odpowiedzialnego za sprawy finansowe, a później w Niemczech jako kierownik pionu organizacyjnego koncernu Südzucker AG w Mannheim.

Adam Koziolek karierę zawodową rozpoczął jako redaktor magazynu „Top Agrar Polska”. Przez kilka lat w spółce Nordzucker, w Braunschweig a następnie jako członek zarządu ds. spraw personalnych i projektów rolniczych - dla rosyjskiego producenta cukru spółki Prodimex w Moskwie. Od roku 2011 szefuje Polskiemu Wydawnictwu Rolniczemu, a od roku 2018 - również Wydawnictwu Gospodarczemu.

Polskie Wydawnictwo Rolnicze zatrudnia 165 osób, a jego roczne obroty przekraczają 40 mln złotych. Wydawnictwo Gospodarcze zatrudnia łącznie 36 - osiąga obroty w wysokości prawie 10 mln złotych. PWR jest wydawcą m.in. "Tygodnika Poradnik Rolniczy", "Top Agrar", "Gospodyni" i "Traktorpool".

Dołącz do dyskusji: Zmiany w zarządach PWP i WG. Piotr Chrobot i Adam Koziolek z nowymi kompetencjami

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl