SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zenith obronił budżet mediowy firmy Inea

Firma Inea rozstrzygnęła przetarg na obsługę mediową. Zdecydowała się kontynuować w tym zakresie współpracę z domem mediowym Zenith (Publicis Media), z którym pracuje od 5 lat.

fot. materiały prasowe Article

Współpraca obejmuje przygotowanie strategii oraz planowanie mediów online (od lutego br.), a także outdooru, radia i prasy (od kwietnia br). Utrzymana zostanie również współpraca w zakresie SEO. Działania promocyjne dotyczyć będą takich produktów, jak: internet, telefon, telewizja oraz pakiet usług (internet + telewizja + telefon).

Celem działań zarówno wizerunkowych, jak i performance'owych, prowadzonych przez Zenith jest pozyskanie nowych klientów dla firmy Inea. Dotychczasowa rekrutacja B2B i B2C zostanie uzupełniona o sektor publiczny. Współpraca rozliczana jest w modelu efektywnościowym.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/inea-ma-400-mln-zl-od-konsorcjum-finansowego-kluczowa-jest-budowa-otwartej-sieci-swiatlowodowej##

Firmy nie podają szczegółów związanych z liczbą i nazwami pozostałych uczestników przetargu. Nie ujawniają też na jak długo zawarły umowę.

Zenith rozpoczął obsługę mediową Inea w 2015 roku - po wygranym przetargu. Wcześniej firma nie korzystała z usług zewnętrznej agencji marketingowej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zenith obronił budżet mediowy firmy Inea

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl