SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zenith obronił budżet mediowy Kompanii Piwowarskiej

Kompania Piwowarska, producent takich piw, jak Tyskie, Lech, Książęce zdecydowała się przedłużyć dotychczasową współpracę z agencją mediową Zenith (Publicis Group).

Article

Kompania Piwowarska kontynuuje współpracę z domem mediowym Zenith, należącym do Publicis Groupe. Kolejny raz, decyzja została podjęta bez przetargu, na bazie przedstawionej oferty i oceny dotychczasowej wpółpracy.

Zenith zaczął planować i kupować media do kampanii marek Kompanii Piwowarskiej w 2016 roku. Agencja ta odpowiada też za strategię komunikacji, dotyczy to zarówno obsługi w mediach tradycyjnych, jak i digitalowych.

- Partnerstwo w biznesie jest jednym z naszych kluczowych priorytetów we współpracy. Determinuje ono to, że wspólnie patrzymy na cele, ale przede wszystkim, w jakim stylu. I właśnie te dwie istotne strony partnerstwa są głównymi punktami, które bierzemy pod uwagę przy podejmowaniu decyzji, z kim chcemy budować przyszłość. Decyzja o przedłużeniu współpracy z Zenith opierała się zarówno na sferze merytorycznej, jak i ludzkiej. Pracujemy z zespołem, który wspiera nas przy nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych projektach - mówi Anna Bielecka-Bochenko, integrated communication manager w Kompanii Piwowarskiej.

Zespołem KP w agencji mediowej Zenith kieruje Dominika Sadlak-Edwards, communications & business director.

Firmy nie podają, na jak długo zawarły nową umowę o współpracy.

 

Dołącz do dyskusji: Zenith obronił budżet mediowy Kompanii Piwowarskiej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl