SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

"Złoty Interes" zyskuje widzów

Nowa godzina emisji programu "Złoty Interes" - wyższa oglądalność

28 października został wyemitowany 8 odcinek z nowej serii programu "Złoty Interes". Nowa godzina emisji (19:35) bardzo korzystnie wpłynęła na oglądalność programu. Audycja wystartowała z pułapu 550 tyś. Widownia przez cały czas trwania programu znacząco rosła, aż w 24 minucie osiągnęła 3.300 tys. widzów . Nowa pora emisji korzystnie wpłynęła nie tylko na widownię programu ale również na widownię pasma (widownia pasma była druga co do wielkości w okresie ostatnich dwóch miesięcy, tylko 2 września emitowany serial "M jak Miłość" miał większą widownię). Dobre wyniki zostały potwierdzone podczas emisji 9 odcinka 4 listopada 2004 r. oczywiście o nowej porze ( 19:35). Oglądalność w 24 minucie wynosiła 2.500 tys. widzów.

"Złoty Interes"  jest jedynym w swoim rodzaju programem edukacyjno - rozrywkowym typu talk show, w którym zawodnicy - osoby bezrobotne mają szansę wygrać 10 000 zł na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

Jurorami w programie są prof. Dariusz Rosati - członek Rady Polityki Pieniężnej - od niedawna poseł Parlamentu Europejskiego, dr Richard Mbewe - ekonomista, ekspert w programie ekonomicznym "Plus Minus" oraz ks. Arkadiusz Nowak - społecznik. Program prowadzi Janusz Weiss. W emitowanych obecnie odcinkach programu, możemy zobaczyć Panią Dr Henrykę Bochniarz, założycielkę i Prezydent Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych, która gościnnie zastępuje prof. Dariusz Rosatiego.
Program zdobył dużą i wierną widownię, która wciąż się powiększa. Idea audycji promującej aktywne wychodzenie z bezrobocia, została podjęta przez wiele mediów regionalnych i ogólnopolskich. Castingi, które odbywają się w różnych miastach Polski, wspierane są przez redakcje regionalnych gazet czy rozgłośni radiowych. Zwycięzcy poszczególnych odcinków programu są prezentowani w mediach jako przykłady osób, którzy dzięki dobrym pomysłom na własną działalność gospodarczą, mają duże szanse by odnieść sukces. Niektórzy uczestnicy programu otrzymywali propozycję pracy od innych firm.

Ideą programu jest zmiana myślenia o problemie bezrobocia. Autorzy programu chcą pokazać, że dzięki dobrym pomysłom, konsekwencji i pasji, można przezwyciężyć ten poważny problem społeczny. Jak sami powiedzieli "Cieszy nas fakt, że taka idea programu, zdobywa tak duże uznanie wśród widzów". Jurorzy w programie są często pozytywnie zaskoczeni poziomem przygotowania i profesjonalizmem uczestników.

Program realizowany jest wspólnie przez Agencję Producencką Telewizji Wrocław i firmę Fajgel.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Złoty Interes" zyskuje widzów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl