SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Złoty medal dla Radia Polonia

Złoty Medal za skuteczną promocję Polski za granicą przyznała Radiu Polonia - Programowi dla Zagranicy kapituła Akademii Polskiego Sukcesu Polskiego Klubu Biznesu.

 Od sześciu lat Akademia Polskiego Sukcesu wyróżnia firmy i osoby prowadzące z powodzeniem działalność gospodarczą w Polsce lub odnoszące sukcesy w innych dziedzinach aktywności zawodowej i społecznej. Jedynym kryterium uzyskania medalu Akademii Polskiego Sukcesu są konkretne osiągnięcia, a ponadto wspieranie polskiej myśli naukowej i technicznej, krzewienie wartości europejskich oraz sukcesy międzynarodowe umacniające pozycję Polski w świecie.

Złoty medal to kolejna nagroda – i kolejny sukces Radia Polonia w roku 70-lecia istnienia; warto przypomnieć, że radio odebrało niedawno tytuł „Wybitnego Polskiego Eksportera”, przyznany przez tygodnik „Rynki Zagraniczne” za rozwijanie stosunków gospodarczych Polski i Ukrainy.

Radio Polonia jest bez wątpienia promotorem polskich przedsiębiorstw – pomagając im przy zajmowaniu lepszej pozycji na rynku międzynarodowym, będąc źródłem dotarcia do europejskich i światowych kontaktów biznesowych.

W niedzielę (4 czerwca 2006 r.) podczas VI Pikniku Akademii Polskiego Sukcesu w Zegrzu statuetkę i dyplom w imieniu Radia Polonia - Programu dla Zagranicy odebrała wicedyrektor anteny Joanna Lewandowska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Złoty medal dla Radia Polonia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl