SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiana nazw marek Randstad Sp. z o.o.

Randstad Sp. z o. o. poinformował, że od dnia 17 października 2005 ulegają zmianie nazwy marek specjalistycznych działających w ramach grupy.

Zmiana nazw marek specjalistycznych jest kolejnym etapem procesu konsolidacji z firmą Randstad Holding, która w sierpniu 2004 roku nabyła 100% udziałów w firmie Intersource Sp. z o.o.

Proces konsolidacji rozpoczął się w styczniu 2005 roku. Efektem pierwszego etapu była zmiana nazwy firmy na Randstad Sp. z o.o. oraz zmiana nazwy marki TempService działającej w obszarze pracy tymczasowej na Randstad tempservice.

Obecnie proces integracji z Grupą Randstad objął sieć wyspecjalizowanych jednostek oferujących usługi z zakresu doradztwa personalnego. W wyniku tego procesu zmianie ulegają nazwy poniższych marek:

" Financial Staffing Services (rekrutacja finansistów) - ulega zmianie na Randstad Financial Staffing
" InfoStaff (rekrutacja informatyków) - ulega zmianie na Randstad Infostaff
" HROneSource (usługi doradcze z zakresu HR) - ulega zmianie na Randstad HR Solutions
" Archer Industrial Executives (rekrutacja menedżerów z obszaru produkcji) -  ulega zmianie na Randstad Industrial  Executives  

W ramach grupy funkcjonuje również marka Randstad Payroll Solutions (dawniej PayPoint) specjalizująca się w administrowaniu dokumentacją kadrową oraz wynagrodzeniami z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiana nazw marek Randstad Sp. z o.o.

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl