SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiana opłaty za rachunki TP

TP nie będzie dopłacała do prowizji pobieranej w urzędach pocztowych.

Od 1 stycznia 2006 r. Telekomunikacja Polska, na podstawie porozumienia zawartego z Pocztą Polską, nie będzie już dopłacać do prowizji pobieranej w urzędach pocztowych przy opłacaniu rachunków TP. Oznacza to, że od nowego roku Klienci TP zapłacą stawkę ustaloną przez Pocztę.

Obecnie abonenci TP płacą w urzędach pocztowych prowizję w wysokości 99 groszy, a firma dopłaca do tego stawkę ustaloną z Pocztą Polską. TP była jedyną firmą telekomunikacyjną, która stosowała takie rozwiązanie. Klienci innych operatorów płacą na poczcie standardową opłatę, która wynosi 2,50 zł.

Informację o zmianie zasad opłacania rachunków na Poczcie, Klienci TP otrzymają wraz z listopadowym rachunkiem telefonicznym.

Obok standardowych form opłacania rachunków w kasach bankowych czy pocztowych, Klienci TP mogą skorzystać z wielu innych możliwości uiszczania opłaty za usługi telekomunikacyjne, takich jak np: Polecenie zapłaty - w zależności od banku, w większości prowizja wynosi 0 zł; Sieć płatności gotówkowej VIA - 3600 punktów oznaczonych logo VIA w kasach supermarketów, stacjach benzynowych i wypożyczalniach wideo; Zlecenie stałe - prowizja w zależności od banku i rodzaju konta.

TP aktywnie wspiera nowoczesne formy płatności rachunków. Obecnie trwa m.in. promocja Polecenia zapłaty, z której korzysta już ponad 163 tys. Klientów TP. Ponadto firma prowadzi wspólne kampanie informacyjne i promocyjne z bankami oraz sieciami płatności masowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiana opłaty za rachunki TP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl