SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiana w kierownictwie Parkietu

Artur Sierant został nowym prezesem spółki Parkiet Media S.A. (Grupa Presspublica) wydającej Gazetę Giełdy Parkiet.

Zastąpił na na tym stanowisku dotychczasowego prezesa Dariusza Jarosza. Wcześniej Artur Sierant był wiceprezesem zarządu spółki. Pełni też funkcję prezesa spółki Notorii Serwis.

- Parkiet jest bardzo silną marką na rynku informacji ekonomicznej – zarówno jako gazeta, jak i portal parkiet.com. Moim zadaniem będzie dalsze umacnianie jego pozycji – gazeta jest systematycznie rozbudowywane, planujemy duże zmiany w portalu oraz wprowadzenie nowych usługi i produktów– powiedział Sierant.

Dariusz Jarosz pracował w Parkiecie od momentu jego powstania w 1994 r. Zaczynał jako dziennikarz. Potem obejmował kolejne funkcje od kierownika działu spółek, zastępcy redaktora naczelnego, członka zarządu aż do prezesa zarządu od 2004 r.

- Zostawiam Parkiet w dobrej kondycji finansowej i sprzedażą egzemplarzową po trzech kwartałach wyższą  o 17,2% niż przed rokiem, z dynamicznie rozwijającym się parkiet.com, działem szkoleń i eventów oraz spółką zależną eGazety. Po odejściu z Parkietu zajmę się przedsięwzięciem biznesowym związanym z rynkiem kapitałowym – powiedział Jarosz.

Skąd ta zmiana? -  Wizja prowadzenia spółki przez Jarosza rozmija się z wizją właściciela - czyli Presspubliki - powiedziała nam Iwona Milczarek, kierownik promocji Parkiet Media SA.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiana w kierownictwie Parkietu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl