SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany personalne w IQS

Krzysztof Kozon, Beata Durka i Gabriela Różańska rozpoczęli pracę w ilościowych zespołach badawczych IQS, a do zespołu jakościowego IQS dołączyli m.in. Marcin Trzciński, Ewa Świątkowska i Tomasz Smak.

Fot. Ewa Świątkowska, Krzysztof Kozon, Marcin TrzcińskiArticle

Krzysztof Kozon w przeszłości pracował w ARC Rynek i Opinia, ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku oraz w Millward Brown. Obsługiwał klientów głównie z rynku FMCG, samochodowego i paliwowego, a także z rynku finansowego.

Beata Durka doświadczenie zawodowe zdobywała w Ośrodku Realizacji Badań Socjologicznych IFiS PAN, a następnie w OBOP/TNS i IPSOS. Zarządzała ogólnopolskimi i międzynarodowymi projektami badawczymi, a jej specjalnością są badania stanowiące wyzwanie metodologiczne.

Gabriela Różańska wcześniej związana była z Employer Branding Institute oraz TNS. Posiada doświadczenie pracy w dziale badań i strategii employer brandingowych.

Do zespołu jakościowego IQS dołączyli: Marcin Trzciński, Ewa Świątkowska, Tomasz Smak, Aleksandra Pierścińska i Magdalena Tędziagolska.

Marcin Trzciński poprzednio pracował w Millward Brown, Ipsos oraz ARC Rynek i Opinia, gdzie realizował m.in. projekty dla branży FMCG, usług, a także przemysłu i mediów.

Ewa Świątkowska doświadczenie badawcze zdobywała w Millward Brown. W IQS odpowiedzialna jest za projektowanie, prowadzenie i analizę projektów jakościowych. Tomasz Smak ostatnio pracował w IPSOS. Specjalizuje się w projektach eksploracyjnych, badaniach marek oraz testach komunikacyjnych.

Agencja IQS wyłoniła również dwa nowe zespoły jakościowe. Do jednego z nich dołączyła Aleksandra Pierścińska, która jest specjalistką ds. badań jakościowych w projektach na zlecenie jednostek administracji publicznej i organizacji z sektora pozarządowego. W kolejnym nowym zespole pracę zacznie Magdalena Tędziagolska, która specjalizuje się w projektach jakościowych i ilościowo-jakościowych. Po zakończonym stażu do zespołu jakościowego IQS na stałe dołączyła także Justyna Gołębiewska.

Agencja powiększyła także zespoły wspomagające. W dziale realizacji jakościowej pracuje Magdalena Kozera, która poprzednio związana była z IPSOS. W IQS zajmuje się koordynacją badań i wsparciem realizacyjnym dla zespołów jakościowych.

Do zespołu realizacji badań ilościowych dołączył Dominik Wiśniewski. Przez ostatnie trzy lata związany był z TNS Polska, gdzie ostatnio zajmował się badaniem dotyczącym aktywności w sieci.

Na stanowisku analityka zatrudniony został Janusz Engel, który poprzednio związany był m.in. z GUS, CBOS, Instytutem Kultury, TNS OBOP, TNS Polska.

Dariusz Anczykowski objął nowo utworzone stanowisko brand identity developera i będzie odpowiedzialny za spójność graficzno-wizualną prezentacji wyników badań. Ostatnio zatrudniony był w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji, a wcześniej pracował w Leo Burnett i Lowe.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany personalne w IQS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl