SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany personalne w MB SMG/KRC

Do MillwardBrown SMG/KRC powróciła Anna Giza Poleszczuk i Anna Dyjas Pokorska.

Anna Giza Poleszczuk kieruje obecnie w ścisłej współpracy z MB SMG/KRC autonomicznym instytutem badań społecznych Obsidian. Anna Giza Poleszczuk na początku lat 90-tych zajmowała stanowisko dyrektora badań jakościowych w SMG/KRC, następnie  została współwłaścicielką i dyrektorem zarządzającym Instytutu Badawczego CASE. Przez ponad 10 lat związana była z firmą Unilever najpierw jako szefowa badań w Polsce, a potem w Europie Środkowo - Wschodniej odpowiedzialna za 4 kategorie produktowe, następnie zajmowała funkcję doradcy Zarządu Unilever Polska oraz eksperta w zakresie komunikacji marek.

Anna Giza Poleszczuk od lat związana jest z Instytutem Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ostatnio opublikowała wspólnie z Mirosławą Marody książk.ę "Przemiany więzi społecznych".

Na stanowisko Senior Account Executive powróciła do MillwardBrown SMG/KRC  Anna Dyjas Pokorska. Absolwentka studiów socjologicznych na Wydziale Socjologii i Filozofii UW. Współzałożyciel Instytutu SMG/KRC. W latach 1995-1999 kierownik jednego z zespołów badawczych w SMG/KRC. Następnie w latach 2000-2001 new business director. Od  2002 r. współpracowała z Ośrodkiem Realizacji Badań Socjologicznych IFiS PAN  jako konsultant do spraw badań. Specjalizuje się w metodologii powtarzalnych badań ilościowych (trackingi i panele) oraz  eksploracyjnych badań jakościowych.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany personalne w MB SMG/KRC

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl