SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany R.R. Donnelley Europe

Dnia 11 lutego 2003 roku firma R.R. Donnelley powołała nowych prezesów, których zadaniem będzie wprowadzanie strategii międzynarodowego rozwoju firmy, wzmocnienie jej wiodącej roli na świecie i zwiększenie zaangażowania na rynku chińskim.

Międzynarodowa strategia rozwoju firmy obejmuje wzrost udziału na rynkach rozwijających się oraz skoncentrowanie się na rozwoju i ujednoliceniu procesów takich jak zaopatrzenie i sprzedaż oraz zmiany w procesach prowadzonej działalności. Globalna spójność korporacji prowadzi do zwiększenia efektywności i szybkości działania jak również do dalszego doskonalenia jakości oraz usług.

Z dniem 1 marca 2003 roku Jim Mauck, prezes R.R. Donnelley Europe obejmuje nowoutworzone stanowisko prezesa R.R. Donnelley Azja. Jim Mauck będzie odpowiedzialny za produkcję, sprzedaż, marketing i sprawy administracyjne na terenie Chin. Posiada 21-letnie doświadczenie w strukturach R.R. Donnelley. Przez 10 lat zarządzał R.R. Donnelley w Europie, konsekwentnie rozwijając usługi poligraficzne oraz nowe dziedziny działalności i nową ofertę firmy.

Zmiana ta podkreśla zaangażowanie R.R. Donnelley we współpracę z naszymi partnerami, współpracę mającą na celu rozwój światowej klasy możliwości poligraficznych w Chinach. Jim Mauck będzie odpowiedzialny ze strony R.R. Donnelley za współpracę z firmami Shanghai Press and Publications Administration oraz Shenzhen Petrochemical Holding. R.R. Donnelley jest pierwszą firmą amerykańską od 1949 r., która otrzymała pozwolenie na prowadzenie komercyjnej działalności poligraficznej w Chinach. Firma jest obecna na tym rynku chińskim od 1993 roku.

Z dniem 1 kwietnia 2003 roku Paul Masterton, prezes R.R. Donnelley Financial obejmuje funkcję prezesa R.R. Donnelley Europe. Paul Masterton, urodzony w Londynie, posiada 20-letnie doświadczenie w R.R. Donnelley, pracował na różnych stanowiskach od sprzedaży po produkcję; na całym świecie osiągnął sukcesy w rozwijaniu usług zorientowanych na klienta. Odegrał także kluczową rolę w tworzeniu międzynarodowej platformy R.R. Donnelley Financial i zarządzał ponad 40 oddziałami firmy. Zakres obowiązków Paula Mastertona na nowym stanowisku będzie obejmował produkcję, sprzedaż, marketing i sprawy administracyjne na obszarze Europy. R.R. Donnelley powołuje nowych prezesów na obszar Azji I Europy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany R.R. Donnelley Europe

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl