SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w Communication Unlimited

Nowy dyrektor kreatywny w agencji Communication Unlimited.

Agencja Communication Unlimited ma nowego dyrektora kreatywnego. Został nim Dariusz Wieromiejczyk. Dotychczasowy dyrektor kreatywny oraz prezes Communication Unlimited - Paweł Kowalewski sprawować będzie funkcję prezesa agencji.
 
Dariusz Wieromiejczyk ma za sobą dwunastoletnie doświadczenie w sieciowych agencjach reklamowych, gdzie pracował jako copywriter i senior copywriter. W latach 2003-2004 pełnił funkcje Creative Group Head w McCann Ericsson Polska.

Jednocześnie pracował jako scenarzysta telewizyjny, m.in. w studio produkcyjnym "Akson". Jest również współautorem popularnego serialu "Na Wspólnej". Prowadził także kolumnę "kultura" w dzienniku "Życie".

Do Communication Unlimited przeszedł z dziennika "Rzeczpospolita", w którym pracował jako Specjalista do Spraw Promocji.

"Cieszę się, że mogłem dołączyć do zespołu Communication Unlimited. Agencja ta dynamicznie się rozwija i jest otwarta na nowe koncepcje, dzięki czemu będę mógł w pełni wykorzystać swoje doświadczenie zawodowe." - tak swoje przyjście do agencji komentuje Wieromiejczyk.

"Naczelną zasadą przyświecającą naszym działaniom jest brak ograniczeń oraz wolność myślenia, dlatego już od pewnego czasu poszukiwaliśmy dyrektora kreatywnego, którego doświadczenie wykraczałoby poza standardowe działania reklamowe. Ja oczywiście będę służył głosem doradczym w opracowywaniu koncepcji kreatywnych. Jednak agencja się rozrasta, dlatego potrzebna jest osoba, która w całości poświęci się kierowaniu działem kreacji" - dodaje Paweł Kowalewski.

Dariusz Wieromiejczyk jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego (Ośrodek Studiów Amerykańskich) oraz Akademii Teatralnej (Wydział Wiedzy o Teatrze). Ukończył liczne szkolenia marketingowe w zakresie budowania marki i strategii komunikacji. Zna biegle angielski i rosyjski. Zainteresowania: nurkowanie, pilotowanie szybowców oraz podróże.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Communication Unlimited

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl