SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w Link4

Wojciech Rabiej nowym członkiem zarządu Link4 TU SA

Wojciech Rabiej, dyrektor finansowy Link4, 4 grudnia 2003 roku został powołany na stanowisko członka zarządu firmy. Wojciech Rabiej jest odpowiedzialny za politykę finansową i aktuarialną Link4.

Wojciech Rabiej jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie o kierunku Finanse i Bankowość. W latach 1997-2001 odbył szereg kursów i szkoleń międzynarodowych z zakresu audytu i doradztwa biznesowego, finansów i ubezpieczeń m. in. w Holandii, Wielkiej Brytanii i USA.

Karierę zawodową rozpoczął w 1997 roku w Banku Creditanstalt S.A. jako asystent w dziale klientów detalicznych. Przez następne cztery lata był konsultantem do spraw kontroli i doradztwa biznesowego w Arthur Andersen Sp z o.o. Poza udziałem w badaniu sprawozdań finansowych, do jego obowiązków należało przygotowywanie analiz dotyczących czołowych towarzystw ubezpieczeniowych, banków i instytucji państwowych. W latach 2001 - 2002 piastował stanowisko głównego księgowego w TU Winterthur Życie S.A. oraz PTE Winterthur S.A.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Link4

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl