SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w Orkla Press Polska

Dorota Łojewska Dyrektorem ds. Projektów Specjalnych Orkla Press Polska.

Z dniem 1.10.2005 Dorota Łojewska, rozpocznie pracę na stanowisku Dyrektora ds. Projektów Specjalnych w dziale Rozwoju Koncernu Orkla Press Polska sp. z o.o. w Warszawie.

Dorota Łojewska rozpoczęła karierę zawodową w 1992 roku w Gazecie Współczesnej w Białymstoku (obecnie Wydawnictwo Prasa Podlaska sp. z o.o.). W 2001 roku objęła funkcję dyrektora ds. promocji i sprzedaży zarządzając działami promocji gazety i kolportażu w AWH Edytor SA (obecnie również WPP sp. z o.o.) wydawca Kuriera Porannym, a także została członkiem zarządu. Od 2004 roku była odpowiedzialna za sprzedaż i promocję obu tytułów białostockich.

W Orkla Press Polska Łojewska będzie odpowiedzialna za koordynację działań wspierających sprzedaż dzienników regionalnych grupy Orkla Press w Polsce oraz badanie efektywności przeprowadzanych akcji, a także koordynację polityki promocyjnej oraz działań w zakresie dystrybucji. Ponadto będzie współpracować z działem rozwoju redakcyjnego Orkla Press Polska i redakcjami gazet regionalnych w zakresie budowy marki w kontekście marketingowym.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Orkla Press Polska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl