SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w 'Pani'

Począwszy od wrześniowego wydania (na rynku 25 sierpnia) magazyn 'Pani' zwiększa objętość (188 stron, dotychczas 180 stron).

Rozbudowane zostają także dwa działy: modowy i urodowy, na łamach, których prezentowane będą sesje mody światowej i praktycznej, najnowsze i najciekawsze trendy oraz materiały poświęcone pielęgnacji urody.

- Materiały, dzięki ciekawej formule redakcyjnej, będą łączyć elementy inspiracyjne z poradniczymi. Przejrzysta forma graficzna i wyjątkowe zdjęcia a przede wszystkim bardzo mocna merytorycznie część magazynowa gwarantuje czytelnikowi i reklamodawcy najwyższej jakości produkt - podano w komunikacie wydawnictwa Bauer.

Wzmocniony został również zespół redakcyjny Pani. Do działu psychologia i zdrowie dołączyła Dominika Bagińska (dawniej Zdrowie), do działu kultury Zofia Micyk (Gala), do działu reportażu Monika Berkowska (dGala). Na listy czytelniczek w swoich felietonach odpowiada Katarzyna Grochola (pisarka) natomiast materiały dotyczące kuchni od numeru wrześniowego będzie przygotowywał Tadeusz Pióro (do niedawna felietonista Przekroju, wykładowca literatury amerykańskiej na UW).

Wrześniowe wydanie magazynu będzie promowane w prasie (Polityka, Świat Kobiety).

maj

20062005
ZKDPSprzedaż ogółem
Joy262480-
Twój Styl232619295850
Glamour201706142062
Cosmopolitan138827165629
Avanti138361133971
Elle7585766931
Pani7100676874
Uroda6316854629
Zwierciadło5347851253

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Pani

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl