SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w Panoramie Firm

Nowe oblicze serwisu pocztowego w portalu Panorama Firm. Rozszerzona oferta reklamowa w Anonser

W lutym br. w hybrydowym systemie poczty elektronicznej w portalu PF.pl, uhonorowanym przez miesięcznik CHIP oraz PC FORMAT tytułem najlepszego polskiego systemu ogólnodostępnych kont e-mail, wprowadzono zmiany poprawiające jego funkcjonalność.

Uwagi użytkowników portalu wpłynęły na zmianę układu strony i sposobu wyświetlania wiadomości w poczcie. Przesunięto belkę z nazwami serwisów portalu na dół strony. Dzięki temu lista wiadomości może być korzystniej prezentowana na stronach Panoramy Poczty.

Kolejna zmiana polega na wyraźnym odróżnieniu wiadomości przeczytanych od nowych informacji w skrzynce odbiorczej. Istotną zmianą jest też rozszerzenie możliwości sortowania wiadomości wg daty odbioru informacji. Do tej pory sortować można było tylko wg daty wysłania listów.

Ważną zmianą jest możliwość określenia automatycznej pozycji podpisu pod lub nad oryginalnym tekstem w odpowiedzi na otrzymanego maila. Nowością jest także „fokus” w odpowiedzi na maila, dzięki któremu użytkownik po kliknięciu na „odpowiedź” znajdzie się automatycznie w oknie z treścią otwartej wiadomości.

Tymczasem zostaje rozszerzona oferta reklamowa w serwisie Anonser, który odnotowuje coraz większą oglądalność.

Z tygodnia na tydzień w serwisie pojawia się coraz więcej ogłoszeń oraz firmowych ofert handlowych. Duży wpływ na to ma coraz większe zainteresowanie ofertą biznesową - Witrynami Handlowymi.

Posiadacze Witryn Handlowych mają możliwość bezpłatnego zamieszczenia szczegółowej oferty towarów i usług, niezależnie od ilości proponowanych produktów. Wszystkie anonse pochodzące z witryn dostępne są również w ogólnej bazie KATALOGU OFERT HANDLOWYCH w 142 kategoriach, zgrupowanych w 18 obszarach branżowych. Użytkownicy przeglądający bezpłatnie ogłoszenia i oferty firm w Katalogu mogą z nich przejść bezpośrednio do firmowych Witryn Handlowych oferentów.

Większe zainteresowanie Katalogiem wpłynęło na decyzję wprowadzenia promocyjnej oferty bannerów.

Anonser.pl, to kolejny produkt Panoramy Internetu sp. z o. o., firmy specjalistycznej, oferującej kompleksowe rozwiązania z zakresu nowych technologii.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Panoramie Firm

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl