SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w polskim Siemensie

1 lipca 2004 Robert Bondarenko został szefem branży Information and Communication Networks Siemens

Robert Bondarenko jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, studiował na Wydziale Elektroniki w Instytucie Telekomunikacji. Ukończył także podyplomowe studia z zarządzania i marketingu w Szkole Głównej Handlowej.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w Siemensie w Monachium w dziale sprzedaży, a następnie w należącej do grupy Siemensa w Polsce firmie ZWUT S.A. jako szef sekcji sprzedaży. W tym czasie ZWUT S.A. podpisał dwie ważne umowy - na wdrożenie pierwszej sieci SDH oraz z zakresu dostępu wąskopasmowego FastLink. W latach 1995 - 1997 R.Bondarenko odpowiadał za sprzedaż systemów dostępowych i teletransmisyjnych, w 1998 awansował na zastępcę dyrektora sprzedaży w pionie rozwiązań telekomunikacyjnych dla operatorów. Od 1999 roku pełnił funkcję wiceprezesa i dyrektora zarządzającego pionu sprzedaży dla operatorów alternatywnych.
Po połączeniu ZWUT S.A. i Siemens Sp. z o.o. został dyrektorem sprzedaży ds. techniki w branży Information and Communication Networks. Pion, którym kierował, odpowiada za techniczne wsparcie sprzedaży oraz przygotowanie ofert i wsparcie negocjacji kontraktów z operatorami i przedsiębiorstwami oraz za współpracę z globalnymi i lokalnymi parterami i poddostawcami Siemensa w branży telekomunikacyjnej.

Ma 36 lat, jest żonaty i jest szczęśliwym ojcem trzech córek. Swój wolny czas spędza z rodziną, świetnie czuje się na wodzie - uprawia żeglarstwo.

Dotychczasowy wiceprezes, dyrektor branży ICN, dr Harald Eggers, objął zarządzanie jednym ze strategicznych projektów w Siemensie AG w Monachium.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w polskim Siemensie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl