SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zmiany w radiowej Czwórce. „Słuchacz będzie współtworzył poranną audycję”

Od poniedziałku 7 lipca radiowa Czwórka dokona zmian w porannym paśmie „Poranek OnLine”. - Prowadzący stworzą audycję opartą na interakcji ze słuchaczem - mówi Wirtualnemedia.pl Iwona Kostka-Kwiatkowska, dyrektor programowa Programu IV Polskiego Radia

Iwona Kostka-KwiatkowskaArticle

Od przyszłego tygodnia „Poranek OnLine” będzie miał nowych prowadzących - Michała Migałę i Mariusza Infuleckiego. Obydwaj byli wcześniej związani z Rock Radiem, w którym nie pracują od poniedziałku (więcej na ten temat).

Jak się dowiedzieliśmy, kierownictwo Czwórki chciało stworzyć żywiołowy duet, który rano pobudzi słuchaczy, a jednocześnie nada „Porankowi” odpowiedni klimat wpisujący się w letnią ramówkę stacji. Jednym z nowych elementów programu będzie większy nacisk na interakcję ze słuchaczami.

- Chcemy ożywić słuchacza i wprowadzać go w dobry nastrój o poranku, który sprawi, że czekające na niego wyzwania w pozostałej części dnia, staną się łatwiejsze i przyjemniejsze. Mariusz Infulecki i Michał Migała mają wiele pomysłów na stworzenie audycji opartej na interakcji ze słuchaczem, dając mu tym samym możliwość współtworzenia porannego programu - mówi Wirtualnemedia.pl Iwona Kostka-Kwiatkowska, dyrektor programowa Programu IV Polskiego Radia.

W nowej odsłonie „Poranka” stacja rezygnuje z układania playlisty. Od przyszłego tygodnia to prowadzący będą decydować, jakie utwory zostaną zagrane. - Zależy mi na tym, aby nowa formuła porannej audycji wpisała się w aurę wakacyjnego luzu i odpoczynku - dodaje Iwona Kostka-Kwiatkowska.

Dotychczasowa prowadząca „Poranek OnLine” Justyna Dżbik z końcem czerwca udała się na urlop macierzyński. - Jesienią czeka mnie poród. By dobrze przygotować się na przyjście Małego Człowieka, z przyczyn zdrowotnych i osobistych znikam od 30.06 z Czwórkowej anteny - napisała na fanpage’u Czwórki Dżbik. Od poniedziałku zastępuje ją Piotr Galus.

Post użytkownika czworka.

Szefowa Czwórki Iwona Kostka-Kwiatkowska, która w maju wygrała konkurs na stanowisko dyrektora stacji, pracuje obecnie nad nową ramówką rozgłośni. Propozycje programowe mają zostać przedstawione słuchaczom jesienią br. (przeczytaj o tym).

Z danych Radio Track wynika, że średni udział radiowej Czwórki w rynku w okresie od marca do maja br. wyniósł 0,5 proc. (zobacz dane wszystkich stacji ogólnopolskich).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej