SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w Radiu Wa-Ma

Radia Wa-Ma zdecydowało się rozszerzyć bazę muzyczną.

Pierwszy dzień wiosny, to pierwszy dzień Radia Wa-Ma w nowym formacie muzycznym. Brzmienie radia ma również odświeżyć nowa oprawa muzyczna.

- Od ponad 4 lat byliśmy wierni Złotym Przebojom. Jednak czas płynie, a gusta muzyczne słuchaczy zmieniają się. Przybywa nowych zespołów, a status przeboju zyskało sporo nowych piosenek, które powstały na początku XXI wieku. Pora je zagrać słuchaczom Wa-My - mówi dyrektor muzyczny stacji Artur Tucholski.

Nowy format muzyczny ma przyciągnąć młodszych słuchaczy. Stacja nie zrezygnuje jednak z piosenek, które grała do tej pory. Złote przeboje staną się integralną częścią nowej bazy muzycznej.
 
Muzyka jest najważniejszym elementem programu zaraz po informacjach lokalnych. Wiosną będzie ich jeszcze więcej.

- Serwisy informacyjne Wa-My przygotowują dziennikarze w Olsztynie, Iławie i Mrągowie. Chcemy, żeby nasi słuchacze wiedzieli o wszystkim, co dzieje się w ich mieście - podkreśla dyrektor programowy Tomek Szymaniak. Każda rozgłośnia przygotowuje oddzielny blok z informacjami lokalnymi.
 
Wiosną  przybędzie też nowych konkursów.

- Już niebawem będziemy za darmo zmieniać opony w samochodach naszych słuchaczy. Poza tym przygotowujemy plebiscyt na przebój wszechczasów - zapowiada Tomek Szymaniak. - Chcemy wybrać piosenkę, która łączy pokolenia. Co tydzień jeden z uczestników zabawy dostanie telefon komórkowy. Nagrodę główną - sprzęt RTV - wręczymy podczas finału akcji pod koniec lipca.
 
Sporo miejsca w programie zajmie też kultura.

- Chcemy, żeby nasz słuchacz mógł sobie zaplanować popołudnie i wieczór, dlatego w dzień przekazujemy pełną informację o wydarzeniach kulturalnych na Warmii i Mazurach - mówi dziennikarz stacji Michał Górski.
 
Wiosenne zmiany obejmą także stronę internetową radia.
 
Radio Warmia-Mazury "WA-MA" S.A. należy do grupy Ad.point. Jest największą komercyjną stacją na Warmii i Mazurach. WA-MA nadaje lokalny program z rozgłośni w Olsztynie, Iławie i Mrągowie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Radiu "Wa-Ma"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl