Zmiany w „The Voice of Poland”. Wraca dawna zasada

Muzyczna rywalizacja w „The Voice of Poland” wkracza na nowy etap. W najbliższych odcinkach show TVP2 widzowie zobaczą pierwsze bitwy uczestników, które w tym sezonie będą mieć inny przebieg niż dotychczas. Wszystko za sprawą powrotu dawnej zasady - “kradzieży uczestników”.

KML
KML
Udostępnij artykuł:
Zmiany w „The Voice of Poland”. Wraca dawna zasada
Maciej Musiał, Paulina Chylewska i Jan Dąbrowski

W 15. sezonie programu „The Voice of Poland” nie tylko zmienili się niektórzy trenerzy i prowadzący, ale i zmianie uległy nieco zasady gry. W zapowiedzi najbliższych odcinków pojawiła się informacja o powrocie dawnej reguły programu, z której zrezygnowano w ostatnich edycjach. Mowa o „kradzieży uczestników”, czyli szansie na dalszy udział w programie wokalisty, który przegra bitwę, ale „ukradnie” go inny trener.

Do show TVP2 wraca dawana zasada

„Jeżeli taki precedens się wydarzy, wtedy ukradziony wędruje na jedno z gorących krzeseł i czeka na rozwój wydarzeń” – wyjaśniają w wideo zapowiadającym sobotni odcinek prowadzący show. Jak czytamy na stronie programu, przywrócenie „kradzieży uczestników” ma dostarczyć fanom programu jeszcze więcej emocji, uatrakcyjniając dodatkowo muzyczne pojedynki. 

 Prowadzący i trenerzy 15. edycji “The Voice of Poland”

W 15. edycji “The Voice of Poland” w trenerskich fotelach zasiedli ponownie: Lanberry, Tomson i Baron oraz - po paroletniej przerwie - Michał Szpak. Do tego grona dołączył także debiutujący w roli trenera Kuba Badach. Program prowadzą obecnie zaś Paulina Chylewska, która w maju br. wróciła do Telewizji Polskiej, Maciej Musiał oraz Jan Dąbrowski, który wcześniej był komentatorem drugiej i trzeciej edycji „The Voice Kids”. 

Program emitowany jest w TVP2 w soboty o godz. 20.00, począwszy od 7 września br. Po trzech tygodniach emisji 15. edycję „The Voice of Poland” ogląda średnio 1,24 mln widzów - wynika z danych Nielsena. 

 

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

TVN szykuje jubileuszową edycję "MasterChefa". "Wyprawa poza Europę"

TVN szykuje jubileuszową edycję "MasterChefa". "Wyprawa poza Europę"

Dziennikarz Meczyków doznał udaru. "Może ktoś potraktuje to jak przestrogę"

Dziennikarz Meczyków doznał udaru. "Może ktoś potraktuje to jak przestrogę"

Świąteczna piosenka Radia 357 z  teledyskiem. Zobacz "Karpia pięciolatka"

Świąteczna piosenka Radia 357 z teledyskiem. Zobacz "Karpia pięciolatka"

Właściciel TVN wdraża nowe rozwiązania telewizji hybrydowej na kanałach naziemnych

Właściciel TVN wdraża nowe rozwiązania telewizji hybrydowej na kanałach naziemnych

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami
Materiał reklamowy

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami

Disney+ rozszerza w Europie zasięg planu z reklamami

Disney+ rozszerza w Europie zasięg planu z reklamami