SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w zarządzie Onet.pl

Artur Waliszewski, Członek zarządu i Dyrektor portalu Onet.pl SA odchodzi z pracy w Spółce.

Artur Waliszewski pracował w Onet.pl od samego początku jego istnienia, czyli od 1996 roku. Współuczestniczył w tworzeniu portalu od podstaw, będąc zawsze w grupie osób ściśle odpowiedzialnych za jego powstawanie i rozwój. Od czterech lat zasiadał w zarządzie będąc odpowiedzialnym za serwisy i usługi portalu dla użytkowników końcowych.
 
- Przez dekadę Artur Waliszewski był jedną z tych osób, które swoim profesjonalizmem, umiejętnościami i zaangażowaniem sprawiły, że Onet mógł osiągnąć tak wielki sukces. Bardzo szanujemy i lubimy Artura ale cóż, 10 lat długi okres czasu; chęć zmian jest w pełni zrozumiała. Życzymy Mu sukcesów - mówi Łukasz Wejchert - Prezes zarządu Onet.pl.
 
- Praca na rzecz Onet.pl wypełniła moje całe dotychczasowe zawodowe życie. Nikomu nieznane przedsięwzięcie Optimusa zaczynaliśmy w kilka osób, dosłownie w garażu, na przedmieściach Krakowa. Dzisiaj jesteśmy największym polskim portalem, w ścisłej europejskiej czołówce. Uczestnictwo w tym procesie dostarczyło mi ogromnej satysfakcji i niezapomnianych przeżyć. Moja decyzja jest podyktowana pragnieniem sprawdzenia się w nowych wyzwaniach, jakie chciałbym podjąć - dodał Artur Waliszewski.
 
Z ramienia zarządu za serwisy komunikacyjne będzie odpowiadał Prezes Łukasz Wejchert, natomiast za serwisy treściowe i wyszukiwawcze - Marek Kapturkiewicz, Wiceprezes zarządu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w zarządzie Onet.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl