SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zwolnienia w "Przeglądzie Sportowym"

Duże zmiany personalne w "Przeglądzie Sportowym"

Spore zmiany personalne miały miejsce w tym tygodniu w największej polskiej gazecie sportowej "Dziennik Sportowy" ("Przegląd Sportowy" i "Tempo"). Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl pracę straciło 11 osób, w tym Marek Serafin, Marek Żochowski, Grzegorz Pazdyk, Jacek Gucwa, Maciej Polkowski, Jarosław Czerniak, Piotr Gawełczyk.

- To w dużej mierze ludzie Górskiego (poprzedniego naczelnego) - mówi nam jeden z pracowników.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że to pierwsza tura zwolnień. Niebawem mają odbyć się następne. Wydawnictwo Marquard Sport Media odmówiło komentarza w tej sprawie.

Jak powiedział nam Romań Koltoń, redaktor naczelny gazety, właśnie finalizowane są umowy z nowymi dziennikarzami, "liczącymi się na rynku", którzy mają wzmocnić "Przegląd Sportowy". Obecnie przeprowadzane zmiany mają sprawdzić, że "Przegląd Sportowy" stanie się gazetą bardziej ambitną "polskim 'L`Equipe'"".

Romań Koltoń naczelnym "Dziennik Sportowy" ("Przegląd Sportowy" i "Tempo") jest od 9 grudnia 2003 roku. Zastąpił na tym stanowisku Piotra Górskiego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zwolnienia w "Przeglądzie Sportowym"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl